Консультації

Повернутися до переліку консультацій

Як правильно прибрати зелені насадження, що заважають прокладенню газопровода?

Запитання:
Підприємство планує перейти на газове опалення. Згідно з проектною документацією для прокладення газопроводу необхідно видалити об’єкти рослинного світу. Якими мають бути дії підприємства (зокрема, еколога) з видалення зелених насаджень?

Відповідь:
Однозначно відповісти на запитання важко, оскільки не зазначено, кому належить земельна ділянка, на якій розташовані об’єкти рослинного світу.
Алгоритм видалення зелених насаджень визначено Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах».
Особливості знесення зелених насаджень при будівництві об’єктів врегульовано статтею 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Видалення зелених насаджень на підставі одного з документів, визначених частиною 1 статті 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі — Закон), до прийняття в експлуатацію об’єктів із закінченим будівництвом не потребує прийняття рішення компетентним органом (наприклад, у межах міста — виконавчим комітетом міської ради).

Статтею 34 Закону визначено:
Замовник має право виконувати будівельні роботи після:
1) подання замовником повідомлення про початок виконання будівельних робіт відповідному органу державного архітектурно-будівельного контролю — щодо об’єктів будівництва, які за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), та щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта та які не потребують отримання дозволу на виконання будівельних робіт згідно з переліком об’єктів будівництва, затвердженим Кабінетом Міністрів України. Форма повідомлення про початок виконання будівельних робіт та порядок його подання визначаються Кабінетом Міністрів України.

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!