Чому питання моніторингу, звітності, верифікації викидів парникових газів (МЗВ) актуальне у 2020 році, якщо більшість парникових газів не нормуються та не входять до переліку найбільш поширених і небезпечних забруднюючих речовин?
В Україні впроваджується Директива №2003/87/ЄС про встановлення схеми торгівлі квотами на викиди парникових газів. Починаючи з 2021 року в Україні запрацює єдиний для всіх підприємств облік парникових газів. Установки, з яких здійснюються викиди парникових газів, підлягатимуть реєстрації в Єдиному реєстрі. Процедура МЗВ торкнеться юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців, які здійснюють технічну експлуатацію установок, що перебувають в їх власності або користуванні та можуть впливати на викиди парникових газів, тобто задіяні у виробництві:
Оператори установок, на які поширюються вимоги щодо моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів, будуть зобов’язані визначати обсяги викидів своїх установок і звітувати про них відповідно до вимог законодавства та затвердженого плану моніторингу.
Обмежена кількість часу залишилася у операторів установок викидів парникових газів, щоб привести технічну документацію у відповідність до теперішнього стану підприємства, розробити план моніторингу та документацію, яка підтверджує дані викидів парникових газів.
Готуйтеся до новацій 2021 року щодо процедури МЗВ разом з професіоналами!
Дата проведення: 28 серпня, 10.00-13.00
Експерт практикуму:
Ірина Данилкіна, керівник департаменту кліматичних проектів (TMS Verification).
У програмі:
Вартість участі: 1200 грн
Дедлайн реєстрації: 27 серпня 18.00. Кількість місць обмежено!
Участь тільки за підтвердженою реєстрацією! Кількість місць обмежено.
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»