Дуденко Борис

Генеральний директор МКП «Миколаївводоканал»


  0512-24-41-56, тел/факс. 0512-58-70-90
  office@vodokanal.mk.ua

Сторінка Facebook   Відвідати сайт


 Єдиний спосіб зробити видатну справу – щиро любити те, що робиш.


МКП «Миколаївводоканал» це підприємство, яке забезпечує питною водою, приймає та очищує стоки населення міста Миколаєва. З 2016 року почалося активне впровадження Проекту розвитку системи водопостачання та водовідведення спільно з Європейським інвестиційним банком завдяки зусиллям фахівців МКП «Миколаївводоканал» та Миколаївської міської ради. Ключовими елементами проєкту є:

  1. Реконструкція та модернізація очисних споруд каналізації
  2. Реконструкція та модернізація очисних споруд водопроводу
  3. Реконструкція насосних станцій водопроводу та каналізації
  4. еконструкція та заміна колекторів.

Це ключові компоненти, впровадження яких дозволить забезпечити якісне надання послуг з водопостачання та водовідведення, збереження здоров’я населення міста та зменшити негативний вплив на екосистему річки Південний Буг і Чорного Моря. В рамках впровадження Проекту було укладено 12 контрактів, з яких 11 вже завершено.  

Підприємство активно співпрацює з факультетами екології вищих навчальних закладів міста, зокрема з Чорноморським національним університетом імені Петра Могили, Національним університетом кораблебудування ім. Адмірала Макарова підтримує їх екологічні ініціативи та приймає на практику студентів. Три роки тому за ініціативи керівника підприємства розроблено економічно вигідний проєкт дюкеру до мкр. Варварівка. 6 листопада 2020 року дюкер було запущено і район, який ніколи, з моменту створення не мав водопостачання, отримав питну воду.

Роблячи активні кроки в розвитку та досягнення рівня Європейських стандартів у 2020 році підприємство отримало сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015.

МКП «Миколаївводоканал» продовжує співпрацю в галузі освіти і міжнародного співробітництва. В рамках проєкту, що втілюється нашими партнерами, молодь Миколаєва і Берліна в жовтні 2020 року змогла відвідати водозабір на річці Дніпро у Херсонській області. Наші гості дізнались про взаємозв'язок води, енергетики і продуктів харчування. Молоді люди, зібравши матеріали, наразі працюють над створення освітнього відео для шкіл, університетів і всіх зацікавлених. Проект NEXUS: німецька і українська молодь за водну, енергетичну і харчову безпеку відбувся в Миколаєві з 16 по 23 жовтня 2020 року завдяки фінансовій підтримці EVZ Foundation
в рамках  Meet up: Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen Німецько-Українські зустрічі.

Підприємство бере участь у «Бенчмаркінг» Дунайської водної програми з питань сучасного управління водними ресурсами та підвищення якості своїх послуг шляхом обміну досвідом в області питної води та стічних вод у більш успішних та ефективних комунальних підприємств.

Задачі, над якими працює лідер та його підприємство:

  1. Впровадження довгострокової стратегічної програми оновлення інфраструктури водопостачання та водовідведення міста Миколаїв.
  2. Впровадження сучасної технології очищення та дезінфекції питної води на основі останніх наукових досліджень.
  3. Оптимізація виробничих процесів на основі застосування новітніх програмних комплексів.
  4. Розробка концепції утилізації мулу на очисних спорудах каналізації на основі новітніх технологій, які спрямовані на захист довкілля.

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!