Ми створили надактуальний випуск з роз’ясненнями щодо роботи еколога в умовах воєнного часу.
Редакція неперервно забезпечує перевіреною практичною і актуальною інформацією кожного, хто в такий непростий для України час несе вахту екологічної безпеки на небезпечних виробництвах. Від професійності дій цих фахівців часто залежить життя та здоров’я тисяч українців.
Все буде Україна
Травневий випуск журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» № 5 про вимоги до екобезпеки на підприємствах під час воєнного стану вже на інтерактивній платформі Живий Журнал.
У травні читайте:
Як суб’єктам господарювання адаптуватися до умов воєнного часу? Важливі акценти
У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України в Україні введено воєнний стан із 24 лютого 2022 року. Передбачаючи неминучі економічні труднощі, спричинені війною, в державі запроваджено певні послаблення для суб’єктів господарювання. Водночас діють і обмеження, введені зі стратегічною метою. Як підприємству адаптуватися до умов воєнного стану? На які обмеження важливо звернути увагу? Та як скористатися підтримкою наданою державою? З’ясовуємо в матеріалі.
Наслідки вибухів на хімічних підприємствах країни: першочергові дії
Будь-яке хімічне підприємство є потенційно небезпечним навіть у мирний час. З початку російської агресії поряд із цивільними будівлями та інфраструктурою під обстріли потрапляють і об’єкти хімічної промисловості, що призводить до хімічних аварій. Головною особливістю хімічних аварій (на відміну від інших промислових катастроф) є їх здатність розповсюджуватись на значній території, де можуть виникати великі зони небезпечного забруднення навколишнього середовища. Які наслідки вибухів на хімічних підприємствах країни? Як діяти суб’єкту господарювання? З’ясовуємо в матеріалі.
Як забезпечити умови отримання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи в умовах воєнного стану?
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи є документом дозвільного характеру. Питання щодо можливості забезпечення умов отримання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо обґрунтування/встановлення розміру санітарно-захисної зони для об’єкта господарської діяльності в умовах воєнного стану є одним із суперечливих питань. Як забезпечити дієві умови отримання висновку? З’ясовуємо в матеріалі.
Післяпроєктний моніторинг в умовах воєнного стану: п’ять ключових питань
У статті про головне:
А також у випуску:
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»