Луньова Оксана Володимирівна

Рейтинг: 
3
Посада: 
Інженер-еколог, Екоаудитор, Еколог, Науковий співробітник
Сфера діяльності: 
Наукова діяльність, Паливна промисловість (видобування, переробка, виробництво), Рециклінг та сферa відходів
Місце проживання: 
Київ
Адреса електронної прошти: 
lunovaov@ukr.net
Сторінка в соц.мережах: 
facebook та https://orcid.org/0000-0002-2869-736X
Диплом про отримання вищої освіти за спеціальністю: 

Магістр екології та охорони навколишнього середовища, 2001 рік

Досвід роботи (років): 
21
Теперішнє (попереднє) місце роботи: 
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління
Наявність сертифікації ELEML: 
Ні
Додаткове навчання за останні три роки (курси підвищення кваліфікації, тренінги від ПАЕУ та НЦСР або інших установ): 

- Доктор технічних наук за спеціальністю "Екологічна безпека", 2020 рік
- Екологічний аудитор (сертифікат ЕА № 249, наказ № 363 від 02.06.2021)
- Курси підвищення кваліфікації Just Transition of the Coal Mines Regions (“Справедлива трансформація вугільних регіонів”), проведені Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Київської школи енергетичної політики,   сертифікат від 31.11.2021 р.
- Курси підвищення кваліфікації за темою: «Integrated waste management. European experience»,  свідоцтво № 065-20 від 23.10.2020 та свідоцтво № 41 від 01.10.2021 (2 кредити ECTS) (ВНТУ, м.Вінниця)
- Курси підвищення кваліфікації в Державній службі  якості освіти та НАЗЯВО - Експерт з питань акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм за спеціальністю 101  "Екологія", 183 "Технології захисту навколишнього середовища", 184 "Гірництво", 2021 рік
- Курси підвищення кваліфікації без відриву від виробництва за темою: «Впровадження торгівлі квотами на викиди парникових газів в Україні відповідно до Угоди про асоціацію Україна – ЕС: система моніторингу, звітності та верифікації парникових газів від великих стаціонарних джерел», свідоцтво№ 246 від 11.12.2019 (Державне агентство водних ресурсів України)
- Учасник VIII Міжнародного з’їзду екологів, сертифікат № 45 від 25.09.2021
- Учасник Міжнародного науково-практичного семінару з декарбонізації та екомодернізації промисловості України і світу, сертифікат № 42 від 24.09.2021

Досвід роботи деталізований (місце та дати роботи, посади): 

2001 -2015 рр. доцент кафедри природоохоронної діяльності Донецького національного технічного університету МОН України (м. Донецьк)
2015 - 2016 рр.  старший науковий співробітник відділу екологічних основ технологій природокористування Інституту  проблем природокористування та екології НАН України (м. Дніпро)
2015 - 2018 рр.доцент кафедри гідрометеорології і геоекології  Дніпровський національний університет ім. О. Гончара МОН України (м. Дніпро)
2018 -т/ч  професор кафедри  методології освіти для сталого розвитку, науковий співробітник Центру еколого-ресурсного відновлення Донбасу  ДЗ «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» Міндовкілля (м. Київ)

Професійні навички: 

Магістр екології та охорони навколишнього середовища (методи очищення шахтних вод)

Кандидат технічних наук, Спеціальність – Екологічна безпека («Визначення параметрів безпечної утилізації твердих побутових відходів»)

Доктор технічних наук, Спеціальність – Екологічна безпека («Розвиток наукових основ управління екологічною безпекою промислових комплексів вуглевидобувних підприємств Центрального району Донбасу»)

Екологічний аудитор (сертифікат ЕА № 249, наказ Наказ № 363 від 02.06.2021)

Експерт з питань акредитації освітніх- програм та освітньо-професійних програм (НАЗЯВО та Державна служба якості освіти)

Досвід організації та проведення заходів:

  • організація та проведення міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій та видання збірника праць ДонНТУ, а також співорганізатор VIII Всеукраїнського з’їзду екологів з міжнародною участю ВНТУ та ДЕА.
  • проведення курсів підвищення кваліфікації за різними екологічними тематиками,
  • участь в круглих столах (Зменшення Ризику Катастроф та вразливості населення в Східній Україні, Круглий стіл: «Прогноз еколого-гідрогеологічних змін геологічного середовища території ВЦА м. Торецьк внаслідок неконтрольованого або некерованого затоплення шахт». Заходи по запобіганню або мінімізації ризиків та ін.).
  • проведення Міжрегіональних форумів (модератор) громадянського суспільства Донеччини та Луганщини «Нові виклики – нові рішення, нові підходи» та Міжрегіонального науково-практичного форуму «Техногенні проблеми шахтарських регіонів»)
  • модератор заходів спрямованих на розуміння та аналіз промислових/екологічних ризиків на Сході України
  • експерт, учасник комітетських слухань на тему: "Проблеми затоплення шахт і забруднення питної води в межах Донецької і Луганської областей";
  • експерт та тренер з розвитку громад ПРООН
  • спікер Національний ECOBUSINESS FORUM-2021 «ЗЕЛЕНА ЕКОНОМІКА: як досягти балансу».

Досвід у сфері екологічного консалтингу:

  • консультації з проведення процедури ОВД та громадських слухань, написання звітів з ОВД,
  • міжнародний експерт та тренер з розвитку громад ПРООН.
  • міжнародний експерт UNDP, GIZ, ТКГ з екологічних ризиків, пов'язаних із затопленням шахт поблизу лінії зіткнення,
  • експертка НАЗЯВО та фахової передвищої освіти, -
  • голова ДЕК
  • науково-технічна консультативна підтримка щодо політики справедливої трансформації вугільної галузі в Україні
  • член редакційної колегії журналів («Екологічна безпека та технології захисту довкілля», «Проблеми екології», «Автомобільні дороги і дорожнє будівництво»)
Додаткові навички (знання мов, програмного забезпечення, тощо): 

українська та російська - вільно, англійскька та німецька - В1

є досвід роботи з програмою ЕОЛ-2000h

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!