Державна екологічна інспекція у Львівській області

Створена відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2011 р. № 995 “Про утворення територіальних органів Державної екологічної інспекції”. Є територіальним органом Державної екологічної інспекції України, що діє у складі Держекоінспекції України і їй підпорядковується.

Державна екологічна інспекція у Львівській області забезпечує реалізацію державної політики зі здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів; додержання режиму територій та об’єктів природо-заповідного фонду; екологічну та радіологічну безпеку (в тому числі у пунктах пропуску через державний кордон та в зоні діяльності митниць призначення і відправлення) під час імпорту, експорту та транзиту вантажів і транспортних засобів; поводження з відходами (крім поводження з радіоактивними відходами) і небезпечними хімічними речовинами, пестицидами та агрохімікатами.

Діяльність Державної екологічної інспекції у Львівській області спрямована на стабілізацію і поліпшення екологічного стану Львівщини, охорону, раціональне використання й відтворення усіх видів природних ресурсів. Під контролем Держекоінспекції знаходиться діяльність суб’єктів господарювання та громадян. У разі виявлення порушень природоохоронного законодавства нами накладаються штрафи, нараховуються збитки; з метою припинення негативного впливу на довкілля зупиняється діяльність суб’єктів господарювання.

Одним із основних завдань Держекоінспекції є збереження цілісності природи та здоров'я людей.

У Держекоінспекції особлива увага приділяється співпраці з громадськістю. Так, у Інспекції сформовано інститут громадських інспекторів з охорони довкілля. Станом на сьогоднішній день, на території Львівської області ведуть діяльність 55 громадських інспекторів. Вона полягає у виявленні порушень природоохоронного законодавства та складанні протоколів про адмінправопорушення, за результатом розгляду яких державні інспектори притягають винних до відповідальності. Спільно з держінспекторами з ОНПС, громадські інспектори приймають участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, а також під час проведення природоохоронних операцій.

Державна екологічна інспекція у Львівській області
79026, м. Львів, вул. Стрийська, 98
тел./факс:  (032) 238 73 70
e-mail: dei_lviv@mail.lviv.ua
Начальник Інспекції – Маланич Микола Миколайович

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!