ЛКП «Зелене місто»

Львівське комунальне підприємство «Зелене місто» займається реалізацією проектів рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та будівництва комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів.

Наше підприємство робить значний акцент на побудові сміттєпереробного заводу, щоб місто Львів назавжди вирішило питання безпечного поводження та утилізації ТПВ.

Що ми встигли зробити, станом на квітень 2018 рік:

1) Грудень 2017: депутати міськради надали ЛКП «Зелене місто» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки на вул. Пластовій, 13.

2) Січень 2017: міська рада затвердила технічну документацію із землеустрою на встановлення меж земельної ділянки на вул. Пластовій, 13 та надання цієї земельної ділянки ЛКП «Зелене місто» для будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів.

3) Січень 2017: Вадим Ноздря, директор ЛКП «Зелене місто», оприлюднив інформацію, що будівництво комплексу розпочнеться на початку літа 2018 року.

4) Лютий 2018: ЛКП «Зелене місто» оголосило тендер на розроблення проектної документації по будівництву сміттєпереробного комплексу.

5) Березень 2018: ЛКП «Зелене місто» оголосило переможця тендеру по будівництву сміттєпереробного комплексу.

Відповіді на запитання щодо будівництва сміттєпереробного комплексу, розміщення та легальності сміттєзвалищ, сортування сміття та багато іншої важливої інформації шукайте на сайті Львівської міської ради.

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!