Запоріжсталь

«Запоріжсталь» — одне з найбільших промислових підприємств України. Наша продукція широко відома і користується попитом у споживачів на внутрішньому ринку і в багатьох країнах світу.

Спеціалізація комбінату — високоякісні сталеві рулони і листи гарячого і холодного катання з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.

Основні споживачі нашої продукції — виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники побутової техніки.
Невід’ємною частиною стратегії розвитку підприємства залишається реалізація комплексної програми з масштабної екологічної модернізації комбінату.

«Запоріжсталь» щорічно вводить в експлуатацію нові об'єкти. З 2012 року ми інвестували в екомодернізацію близько 9 мільярдів гривень і всі наші проекти мають стратегічне значення не тільки для галузі, а й для поліпшення екології регіону і зміцнення її економічного потенціалу», — зазначає Генеральний директор підприємства Ростислав Шурма.

Серед значущих проектів комбінату будівництво лінії соляно-кислотного травлення, реконструкція доменних печей №3, 4, повна реконструкція газоочисних систем всіх шести агломашин аглофабрики, введення системи онлайн моніторингу виробництва і ін.

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!