Новини

Повернутися до переліку новин

Кабмін схвалив новий Порядок взаємодії АМПУ та Мінекології в портах

Уряд схвалив в редакції Мініфраструктури Порядок взаємодії АМПУ та Мінекології у разі виявлення випадків скидання суднами забруднюючих речовин у межах акваторії морського порту, на виконання Закону України про єдине митне вікно. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у мережі Facebook.

Вказаний порядок чітко розмежовує сферу відповідальності кожного з учасників і встановлює чіткий алгоритм дій кожного.

Зокрема, АМПУ, якій передані у відповідальність акваторії морських портів, моніторить їх стан та контролює скинуті забруднюючі речовини.

У разі виявлення забруднення акваторії та з метою підтвердження цього факту АМПУ викликає екологічну інспекцію для відбору проб в місці забруднення. І лише після лабораторного підтвердження факту забруднення і за наявності обґрунтованих підстав вважати, що це забруднення відбулося з судна - екологічна інспекція спільно з представниками Морської адміністрації має право піднятися на борт судна з метою взяття проб на судні.

«Таким чином, ми зупиняємо всі можливі зловживання, відновлюємо довіру та запроваджуємо дієвий контроль. Важливо, що цей документ повністю підтримується бізнесом і профільними асоціаціями. Порядок має бути!», — наголосив Володимир Омелян.

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!