Новини

Повернутися до переліку новин

Сергій Савчук: «Досягнення енергонезалежності — пріоритет для України»

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з керівником регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні, Білорусі та Молдові Джейсоном Пелмаром щодо стимулювання реалізації проектів з відновлюваної енергетики в Україні.

«Досягнення енергонезалежності – пріоритет для України», — наголосив Сергій Савчук.

Останні статистичні дані, наведені держслужбовцем, доводять, що робота над законодавством позитивно вплинула на активність бізнесу у відновлюваній енергетиці. Так, у 2016 році встановлено 121 МВт потужностей, що генерують електроенергію з «чистих» джерел. Це у 4 рази більше ніж у 2015 році. Дані 2017 року перевершили будь-які очікування. За 9 місяців цього року введено додатково 202 МВт, що значно більше ніж за весь 2016 рік.

Голова Держенергоефективності також повідомив, що триває робота над полегшенням умов ведення «зеленого» бізнесу і вже розробили кілька нових законопроектів, а також механізмів фінансування проектів у цій сфері.

У свою чергу, Джейсон Пелмар відзначив, що ключовим фактором для інвесторів завжди було і залишається сприятливе законодавче поле, над яким успішно працює Агентство. Також корисною є Інтерактивна карта інвестиційних проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики – UAMAP, завдяки якій інвестори мають можливість проаналізувати потенціал регіонів та вже розміщені потенційні проекти.

Таким чином,  сторони домовилися продовжити співпрацю, обмінятися напрацюваннями щодо розвитку відновлюваної енергетики в Україні та разом дослідити найперспективніші шляхи стимулювання залучення інвестицій у «зелені» проекти. До того ж, Держенергоефективності спільно з IFC працюватиме над законодавчою базою та впровадженням проектів з виробництва енергії з відходів та встановлення когенераційних установок на біомасі.

Джерело: saee.gov.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!