Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Швейцарська компанія має намір встановити на даху комбінату «Дніпро» сонячні панелі за технологією «TCR system»

Швейцарські інвестори планують входити на ринок сонячної енергетики України з власною інноваційною технологією, про це йшлося на зустрічі Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з  представниками швейцарської компанії «Designergy», що займається виробництвом та встановленням дахів із інтегрованими сонячними панелями.

Компанія має намір реалізувати пілотний проект із реконструкції даху комбінату «Дніпро», який знаходиться  у м. Сміла на Черкащині, що передбачає встановлення сонячних панелей за технологією «TCR system». Її унікальність полягає у забезпеченні високої термоізоляції будівлі, водонепроникності даху і можливості виробляти електроенергію з енергії сонця, а також здійснювати її відпуск у мережу за «зеленим» тарифом.

Сергій Савчук запевнив представників компанії у тому, що в Україні дійсно є значні можливості для виробників сонячних панелей та наголосив, якщо зазначений проект на Черкащині буде успішний, то в подальшому його варто  мультиплікувати і в інших регіонах України.

Зверніть увагу! У № 9 журналу «Екологія підприємства» читайте публікацію «Про зелений бізнес і зелений тариф. Сонячні станції: як перетворити приміщення в актив».

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Розсилка новин