Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Спеціальне обладнання для роботи з радіоактивними відходами отримали Спецкомбінати ДК «УкрДО «Радон»

У рамках реалізації проекту «Інструмент співробітництва в галузі ядерної безпеки» (ІСЯБ)» — «Обладнання для аварійного реагування на спецкомбінатах Державної корпорації «Радон» та для реабілітації майданчиків сховищ радіоактивних відходів. Частина ІІ», на спецкомбінати ДК «УкрДО «Радон» встановлено частину обладнання для аварійних бригад. Проект фінансується Європейською Комісією

Упровадження обладнання сприятиме підвищенню безпеки поводження з твердими радіоактивними відходами, які утворилися внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС і перебувають за межами зони відчуження, створенню інтегрованої автоматизованої системи радіаційного моніторингу навколишнього середовища на державних спеціалізованих підприємствах ДК «УкрДО «Радон» та вдосконаленню системи аварійного реагування при ліквідації радіаційних аварій в Україні, про що заявив начальник відділу технічної політики ДК «УкрДО «Радон» Василь Невмержицький.

ДСП «Київський ДМСК» отримав комплект обладнання для вилучення радіоактивних відходів з пунктів спеціальної обробки транспортних засобів та пунктів зберігання відходів дезактивації, що розташовані за межами зони відчуження.

З фахівцями спецкомбінату, у рамках проекту, проведено відповідне навчання щодо експлуатації обладнання та його випробування в лабораторних і польових умовах.

Джерело: radon.net.ua

Завжди актуальні матеріали в журналі
«Екологія підприємства»
Придбати видання

Розсилка новин