Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

У столиці цього літа почнуть будувати першу енергонезалежну школу з системою «розумний дім»

Уже в липні цього року в Києві на Осокорках почнеться будівництво загальноосвітньої школи, розрахованої на 1080 учнів, яка матиме найсучасніше устаткування, систему «розумний дім» і енергоощадні технології, про що повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

«За проектом, передбачено будівництво чотириповерхового закладу з басейнами для плавання і навчання плаванню, бібліотекою, їдальнею, виробничо-навчальними класами. На всіх поверхах і в приміщеннях передбачений доступ осіб із обмеженими фізичними можливостями», – зазначила заступник голови КМДА.

 

Навчальну матеріальну базу школи укомплектують найсучаснішими комп’ютерами, інтерактивними дошками, лінгафонними системами тощо. Обладнання в школі буде енергоефективним, використовуватиметься LED-освітлення. Також проектом передбачені внутрішнє та зовнішнє відеоспостереження, охоронна сигналізація, система керування доступом, системи протипожежного захисту.

Замовником будівництва визначено КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Проектно-кошторисна документація вже пройшла державну експертизу.

 

Джерело: редакція журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Розсилка новин