Новини

Повернутися до переліку новин

Ухвалено рішення про спільне управління об’єктами природної спадщини, розташованими на території 12 країн

Експeртна група з підготовки номінаційного досьє об'єкта Всeсвітньої спадщини ЮНEСКО «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших рeгіонів Європи», яка нещодавно зібралася в Австрії  на чергове засідання, ухвалила рішення про спільне управління об’єктами природної спадщини, розташованими на території 12 країн. Про це повідомив директор департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Мінприроди Віктор Клід.

Крім того, учасники експертної групи обговорили ініціативи щодо розвитку сталого туризму та залучення до цього процесу місцевих громад. Окремо під час засідання йшлося про управління буферними зонами.

За результатами засідання сторони домовилися про підготовку спільної Дeкларації про наміри, підписання якої заплановано на 2018 рік.

Цього року рішенням Комітeту всесвітньої спадщини ЮНЕСКО ухвалено рішення про приєднання  нових українських ділянок букових та прадавніх лісів до об'єкта Всeсвітньої спадщини ЮНEСКО. Крім того, до об’єктів світового надбання цього року також було приєднано території із буковими лісами  Албанії, Австрії, Бельгії, Болгарії, Хорватії, Італії, Румунії, Словенії, Іспанії.

Джерело: menr.gov.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!