Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Відбулась прес-конференція, присвячена обговоренню стану виконання євроінтеграційних зобов’язань України у сфері довкілля

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі, присвяченій обговоренню стану виконання євроінтеграційних зобов’язань України у сфері довкілля, повідомив, що нова редакція Стратегії державної екологічної політики до 2030 року має стати інструментом зміни екологічного курсу країни на європейський. Міністр при цьому підкреслив, що Стратегія  має залишатися поза політикою і бути головною платформою для майбутнього сталого розвитку України.

Остап Семерак заявив: «Ми починаємо публічне обговорення Стратегії, і  я сподіваюся на активну позицію громадськості та підтримку ініціативи Мінприроди. Тільки спільна та послідовна робота приведе до усвідомлення пріоритетності збереження навколишнього природного середовища, зокрема, в порядку денному  Уряду та парламенту».

Координатор робочої групи «Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату» української сторони Платформи громадського суспільства Україна–ЄС Наталія Андрусевич наголосила, що усі реформи, які проводяться з метою імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію з ЄС, мають регіональний, суб-національний контекст: «Беручи до уваги процес децентралізації, який зараз набирає обертів і матиме значний вплив на перерозподіл владних повноважень, при розробці нормативно-правових актів необхідно знати і враховувати думку місцевих органів влади, особливо в контексті тих функцій, які їм доведеться виконувати».

Нагадуємо, у № 8 журналу «Екологія підприємства» — матеріал «Проект Стратегії поводження з твердими побутовими відходами під лупою. Аналізуємо недоліки документа».

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Розсилка новин