Новини

Повернутися до переліку новин

Як фармацевтичне виробництво живе в балансі з екосистемою?

Як фармацевтичне виробництво живе в балансі з екосистемою? — Відповідь на це питання однаково важлива як для суспільства, в якому ми живемо, так і для бізнесу. Сьогоднішній світ важко уявити без металургійних підприємств, теплоелектростанцій, хімічного, фармацевтичного, деревопереробного виробництва. Папір, метал, електроенергія, ліки — товари першої необхідності для кожного з нас.

Без них ми не уявляємо свого життя, тому про важливість цих речей говорити зайве не варто.

І всім нам відомо, що перелічені товари — результат роботи великих підприємств, побічний ефект яких — вплив на навколишнє середовище.

З метою забезпечення ефективного та раціонального використання природних ресурсів, зменшення впливу на довкілля та забезпечення екологічної безпеки виробництва на АТ «Фармак» розроблено, впроваджено та сертифіковано з 2005 року Систему управління навколишнім середовищем згідно з вимогами ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015).

Тобто фармацевтичне підприємство наразі прагне працювати в цілковитій гармонії з природою навіть на тлі постійного збільшення обсягів виробництва.

Заходи, що впроваджує «Фармак» для мінімізації впливу на довкілля,  — це забезпечення ефективної роботи газоочисних установок, станції очистки виробничих стічних вод, моніторинг джерел викидів та ретельне сортування відходів, передача їх на утилізацію та знищення.

Детально щодо того, як велике фармацевтичне виробництво може жити в балансі з екосистемою, дізнайтеся на щорічній стратегічній ЕКОконференції «ЕКОЛОГІЧНИЙ ДІАГНОЗ ТА РЕЦЕПТ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ: шукаємо рішення» 7 листопада 2019 у місті Києві.

Місце проведення: м. Київ, Броварський просп., 15, МВЦ.

Участь платна. Кількість місць обмежена

З питань участі:
Інна Сінєнко, керівник департаменту конференцій, (073) 305-8016, event@ecolog-ua.com

Джерело: ECOBUSINESS Group

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!