Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин
Читайте в журналі

Як правильно утилізувати спецодяг і спецвзуття на підприємстві?

У № 11 журналу «Екологія підприємства» за 2017 рік ми продовжили публікувати унікальний практикум «Поводження з небезпечними відходами в Україні: 50 головних запитань», початок якого у № 10 за 2017.

Ганна Натоптана, заступник директора з питань екології ТОВ «ИРБИС-ЮГ»відповіла на гаряче запитання, поставлене виданням «Екологія підприємства», а саме:

Як правильно утилізувати спецодяг і спецвзуття на підприємстві?

Відповідь: Для того щоб правильно здійснити поводження із такими відходами, як спецодяг і спецвзуття, потрібно заключити договір із спеціалізованим підприємством на передачу та утилізацію чи видалення таких відходів. Причому, якщо спецодяг і спецвзуття забруднені небезпечними речовинами, наприклад мазутом чи мастилом, то такі відходи можуть бути небезпечними. У такому разі їх потрібно передавати тільки організаціям, які мають ліцензію на поводження з небезпечними відходами.

Відповіді експертів на інші запитання щодо поводження з відходами — у № 10, № 11 та № 12 видання «Екологія підприємства» у матеріалі «Управління відходами — 2017: 50 головних запитань. Міжнародний досвід. Практика України».

Джерело: журнал «Екологія підприємства» № 11, 2017.

Свіжий номер журналу Найближчі заходи

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект видань
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Розсилка новин