Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Заміри повітря показують значне перевищення гранично допустимих норм отруйних речовин

24 січня 2014 року в приміщенні Мінприроди відбувся брифінг за участі Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова, Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової та в.о. начальника Головного управління Держсанепідемслужби у м. Києві Олега Рубана.

«При згоранні 100 шин внаслідок піролізу каучука утворюється близько 20 літрів відходів нафтопродуктів, що призводить до додаткового забруднення навколишнього середовища через просочування в грунт і змивання до поверхневих водних об'єктів. Через неповне згоряння шин утворюється багато продуктів розкладання, які відносяться до групи стійких органічних забруднювачів», - заявив Міністр.

Також  Олег Проскуряков додав, що забруднення атмосфери Києва за добу вже склало більше, ніж цілодобова робота промислового підприємства за місяць. Заміри повітря показують значне перевищення гранично допустимих норм отруйних речовин.

Очільник Мінприроди рекомендує перебувати подалі від місць таких подій, а в приміщеннях - не відкривати кватирки та вікна.

Міністерство екології та природних ресурсів України

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!