Консультації

Повернутися до переліку консультацій

Чи необхідно розробляти реєстрові карти на використані акумуляторні батареї

 Чи необхідно розробляти реєстрові карти на використані акумуляторні батареї та на відходи, що здаються на утилізацію як вторинна сировина (макулатура, металобрухт). Чи враховувати їх при розрахунку Пзув?


Відповідь: Реєстрова карта оформлюється власником відходів (або за його замовленням підприємством-виконавцем) за матеріалами проведеної інвентаризації об’єктів утворення відходів (ОУВ) чи об’єктів оброблення та утилізації відходів (ООУВ) які складаються з розрахунків показника загального утворення відходів (Пзув), що розраховується за відповідної формулою. Складання і погодження реєстрових карт об’єктів утворення відходів (РК ОУВ), реєстрових карт об’єктів оброблення та утилізації відходів (РК ООУВ), виконується власником відходів для потреб реєстрації декларації про відходи, або для потреб отримання Дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами (в залежності від Пзув), отримання Ліцензії Мінприроди на поводження з небезпечними відходами (для ООУВ), а також для потреб державної реєстрації об’єктів з показником загального утворення відходів більше 1000  ум. одиниць в рік. 
При розробленні реєстрової карти відходів власником, або за його замовленням підприємством — виконавцем, зараховуються показники утворених підприємством, відходів всіх видів за класом небезпеки.

Розробка реєстрових карт відходів виробництва здійснюється на виконання ст. 27 Закону України «Про відходи» від 5 березня 1998 року № 187/98-ВР (далі — Закон № 187), на підставі постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів» від 31 серпня 1998 року № 1360 та згідно з наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України «Про затвердження форми реєстрової карти об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів та Інструкції щодо ії складання» від 17 лютого 1999 року № 41.

 Цей матеріал є частиною журналу! 

Від редакції: До нас часто звертаються екологи підприємств із запитаннями щодо поводження з промисловими відходами. «Найгарячіші» теми серед них:

  • ліцензія на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, її отримання та переоформлення;
  • розробка реєстрових карт на використані акумуляторні батареї та на відходи, що здаються на утилізацію як вторинна сировина;
  • екологічний податок за скиди дощових і талих вод;
  • утилізація відходів  ІІ та IV класу небезпеки  та інші.

Відповіді експерта на 10 найбільш актуальних запитань пропонуємо до вашої уваги у статті в №7, 2020 журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»

 

26 лютого 2021 Спецкурс «Управління відходами на підприємстві», онлайн


Вартість: 2300 грн на особу

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!