Консультації

Повернутися до переліку консультацій

Чи потрібна своя власна лабораторія,чи достатньо договору на проведення вимірювань з іншою акредитованою лабораторією?

 Чи потрібна своя власна лабораторія для внесення організації до Переліку установ, організацій та закладів, яким надається право на розробку документів, що обґрунтовують обсяги викидів для підприємств, установ, організацій та громадян — суб’єктів підприємницької діяльності, чи достатньо договору на проведення вимірювань з іншою акредитованою лабораторією? Чи всі працівники мають пройти курси з підвищення кваліфікації у відповідній сфері діяльності?


Відповідь: Порядок внесення установ, організацій та закладів, які здійснюють розробку документів, що обґрунтовують обсяги викидів для підприємств, установ, організацій та громадян — суб’єктів підприємницької діяльності, до переліку Мінприроди України, регламентовано наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 1 жовтня 2012 року № 475.

Вказаним порядком передбачено перелік документів, які необхідно надати організації для занесення її до Переліку. Відомості щодо матеріально-технічної бази установ, організацій та закладів, наявність власної лабораторії чи залучення сторонньої, у даному переліку відсутні.
За таких умов, наявності договору про надання послуг іншою акредитованою лабораторією достатньо

Відповідно до Порядку, до заяви надаються дані про професійний і кваліфікаційний рівні керівника та працівників організації, необхідні для розробки документів, що обґрунтовують обсяги викидів, за формою, що наведена в додатку 2 до цього Порядку (освітній рівень — повна вища освіта; освітньо-кваліфікаційний рівень — спеціаліст, магістр із зазначенням відповідних документів у відповідній галузі). Кількість працівників, які працюють в організації у відповідній галузі, не може бути менше ніж 5 осіб (без урахування керівників).

Вказаний додаток передбачає інформацію про курси підвищення кваліфікації працівників.

Зверніть увагу! Відповідно до повідомлення Державної регуляторної служби України від 21.10.2020 р. вказаний порядок призупинено 

Публікація є частиною журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» №11, 2020

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!