Консультації

Повернутися до переліку консультацій

Де можна ознайомитись з переліком спеціалізованих лабораторій, які атестовані на проведення аналізу токсичності зворотної води?

 За результатами висновку з оцінки впливу на довкілля підприємство зобов’язане проводити аналіз токсичності зворотної води, що скидається у водний об’єкт. Де можна ознайомитись з переліком спеціалізованих лабораторій, які атестовані на даний вид досліджень?


Відповідь: Згідно з Водним кодексом України (ст. 70 «Умови скидання зворотних вод у водні об’єкти») водокористувачі зобов’язані здійснювати заходи щодо запобігання скиданню зворотних вод чи його припинення, якщо вони містять токсичні речовини. 

З метою запобігання скиданню у водні об’єкти зі зворотними водами токсичних речовин «Інструкцією про порядок розробки та затвердження гранично допустимих скидів (ГДС) речовин у водні об`єкти зі зворотними водами» від 15 грудня 1994 року № 116 передбачено визначення та встановлення гранично допустимих рівнів токсичності зворотних вод.


На сьогодні реєстр організацій, які виконують дані дослідження, не створено. Тобто однієї бази, в якій зібрані всі дані організації, не існує.


Проте, їх не складно знайти, і таких організацій досить багато. При пошуку та виборі організації, для виконання даних робіт, вам необхідно обов’язково перевірити наявність в неї чинного «Свідоцтва про визнання технічної компетентності» та «Галузь технічної компетентності» (що є додатком до цього свідоцтва та його невіддільною складовою частиною). У цій галузі повинні бути вказані дані дослідження, що є підтвердженням того, що ця організація компетентна та має право виконувати ці дослідження.

Публікація є частиною журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» №11, 2020

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!