Новини

Повернутися до переліку новин

23 травня — Всесвітній день черепахи

У багатьох країнах у цей день відзначають Всесвітній день черепахи — тварини, що символізує мудрість, багатство і довголіття.

Це незвичайне свято було засноване у 2000 році за ініціативою Американського товариства порятунку черепах. Ця організація створена ентузіастами в 1990 році в американському місті Малібу для збереження популяції черепах, які живуть в околицях міста.

Мета свята — привернення уваги громадськості до проблеми загибелі великої кількості черепах через сусідство з людьми. У цей день у всіх місцях проживання черепах проводять акції: добровольці рятують рептилій, створюючи для них переходи під жвавими шосе в місцях міграції або в інших небезпечних місцях. Також учасники акцій вимагають надання морським узбережжям, де морські черепахи відкладають яйця, статусу природоохоронних територій.

Останніми роками День черепахи відзначають не тільки в тих куточках земної кулі, де живуть ці тварини, а й у багатьох інших країнах світу.

У цей день люди намагаються виключити зі свого раціону страви з черепах, а з ужитку — предмети побуту, зроблені з їхнього панцира (гребені, шкатулки тощо).

Саме святкування включає в себе маскаради в костюмах черепах з веселими сценками з життя тварин і танцями, а також надсилання веселих листівок з їх зображенням.

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!