Щиро вітаємо з головним святом нашої держави – Днем Незалежності України! Держава із сильним духом, величезним потенціалом та надзвичайно талановитими, волелюбними людьми. Упродовж багатьох століть українці мріяли мати свою державу та боролися за неї. І сьогодні для нас – це реальність.
Сьогодні – ми вільний народ незалежної України!
Як багато стоїть за цими словами сьогодні. На 182-й день повномасштабної війни. Скільки в цих словах символів і сенсів, подвигів і втрат, радості й болю. А головне – скільки в них правди. Правди про наше сьогодення, з якою неможливо сперечатися, бо неможливо не бачити й не визнавати. Ми вільний народ незалежної України. Після шести місяців, коли нас намагаються знищити, ми вільний народ незалежної України. І це правда про наше майбутнє. Вільний народ незалежної України.
За ці шість місяців ми змінили історію, змінили світ і змінилися самі. Український народ і його мужність надихнули весь світ.
Хтось казав: Європа більше не гравець. Слабка, роз’єднана, пасивна, сонна. Україна збадьорила весь континент. Європа виходить на площі. Європа запроваджує жорсткі санкції. Європа одноголосно визнає: Україна – майбутній член Євросоюзу.
Сьогодні люди диктують владі тренди й правила поведінки. Бути байдужим, неактивним, повільним соромно. Бути нерішучим і занадто обережним – соромно. Говорити мляво, розмито й занадто дипломатично – соромно. І сьогодні ми чуємо від лідерів світу й від звичайних громадян: ми будемо з вами до кінця, до вашої перемоги.
Ми зустрічаємо цей день у різних обставинах, умовах і навіть у різних часових поясах, але з єдиною метою – збереження незалежності та перемога України! Найважливіші завдання нашої держави – посилення енергетичної незалежності та забезпечення зеленої стійкої повоєнної відбудови.
З Днем Незалежності, Україно!
Слава Україні!
Слава Героям!
Встояти самим, допомагати ЗСУ, громадам, відновлювати зруйновані потужності, водночас готуватись до євроінтеграції, адаптуватись до змін клімату і дбати в усіх цих надскладних умовах про довкілля, про раціональне використання дефіцитних ресурсів – це все випало на долю великих і малих підприємств у 2022 році.
Як формують екосистему партнерства та взаємодії у 2022 році, виживають самі і допомагають державі, громадам, економіці виборювати незалежність українські та міжнародні компанії, – у спеціальному проекті «Leaders in ESG-2022. Україна: бізнес під час війни»
Ми прагнемо зберегти для майбутнього історію становлення економіки нового покоління – стійкої і інноваційної, здобутої через трагедію і війну.
Саме в трагічні для України часи стійкість економічного фронту є надзвичайно важливим чинником незалежності і майбутнього держави! Тому цьогоріч було прийнято рішення створити проект, що
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»