Новини

Повернутися до переліку новин

27 вересня Остап Семерак здійснить виїзд на позапланову перевірку підприємств, які ведуть господарську діяльність у сфері поводження із небезпечними відходами

На сьогодні в Україні відповідні ліцензії мають 297 суб'єктів господарювання. За оцінками Мінприроди, у більшості з них матеріально-технічна база не відповідає вимогам нових ліцензійних умов. Серед промислових об'єктів основними забруднювачами атмосферного повітря є підприємства теплоенергетики (близько двадцяти дев'яти відсотків усіх шкідливих викидів в атмосферу). Загалом, на рахунок енергетичної, металургійної та вугільної промисловості можна віднести відповідно 33, 25 і 23 відсотки усіх забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферу. Забруднення підприємств хімічної та нафтохімічної промисловості складає 3 відсотки. Найбільша частка викидів припадає на Донецько-Придніпровський регіон – 79 відсотків загального обсягу викидів у країні.

Через те, що саме тут знаходяться найбільші підприємства як от товариство «ЕКООЙЛ» (місто Донецьк), де зберігають відпрацьовані нафтопродукти, непридатні до використання за призначенням (у тому числі відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їхні суміші). Така ж  ситуація і на підприємстві «ФІРМА «АЛМІКС», яке має аналогічну  спеціалізацію. Тут серед іншого зберігають відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їхні суміші, відходи, забруднені нафтопродуктами,– промаслене ганчір'я, відпрацьовані промаслені фільтри. А от на товаристві «УКРВТОРУТИЛІЗАЦІЯ», що в Дніпропетровській області, зберігають відходи, що містять ртуть або ж її сполуки. Йдеться тут про відпрацьовані люмінесцентні лампи та прилади, що містять ртуть.

Нагадаємо, 13 липня 2016 року Кабінетом Міністрів України були затверджені нові ліцензійні умови для підприємств, які ведуть господарську діяльність у сфері поводження з небезпечними відходами та у сфері виробництва особливо небезпечних хімічних речовин.  Згідно з новими ліцензійними умова, підприємства мали протягом 2-х місяців привести свою діяльність у відповідність до нових вимог. Та от чи встигли привести, перевірити особисто Міністр екології.

Джерело: econews.bei.org.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!