Новини

Повернутися до переліку новин

ЧАЕС отримала сертифікат на огороджувальний контур НБК

Чорнобильська АЕС отримала відповідний сертифікат Державної архітектурно-будівельної інспекції України, який засвідчує відповідність проектній документації і готовність до експлуатації огороджувального контуру НБК.

За словами Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталія Петрука, завдяки тому, що вчасно і ефективно було виконано роботи з підсилення та герметизації будівельних конструкцій ІІ черги ЧАЕС, що виконують функції огороджуючого контуру НБК, це забезпечило у листопаді 2016 року успішне завершення насування Арки.

Інженери Чорнобильської АЕС та підрядних організацій, які працювали 35 місяців над виконанням проекту, продемонстрували високий професіоналізм і відповідальність у ставленні до роботи, адже їм доводилось працювати в надзвичайно складних радіаційних умовах.

Під час виконання проекту з будівництва контуру НБК у межах машинного залу четвертого блока ЧАЕС виконано демонтаж понад 1800 кубічних метрів залізобетонних конструкцій, недіючих трубопроводів і технологічного обладнання, що залишилися після аварії 1986 року, демонтовано 600 квадратних метрів покрівельного покриття, укладено 14 000 кубічних метрів бетону і 1450 тонн арматури.

Загальна площа реконструйованих приміщень – близько 16 238 квадратних метрів. Висота східного огороджувального торця становить 80 метрів, довжина — майже 192 метри. Висота західного торця — 55 метрів, довжина — 67,5 метрів. Ширина обох торців сягає від 40 сантиметрів до 6 метрів.

Джерело: menr.gov.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!