Новини

Повернутися до переліку новин

Для екологічного податку відновлять спецфонди

Верховна Рада 24 грудня прийняла Закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо цільового спрямування екологічного податку» (законопроект № 2 830).

Передбачено, що надходження від екологічного податку зараховуються до спеціального фонду Державного бюджету України та місцевих бюджетів (відповідно до запропонованих пропорціями), а не до загального фонду бюджетів відповідного рівня, як це передбачено діючими вимогами Бюджетного кодексу.

Направляються ці кошти виключно на здійснення природоохоронних заходів, включаючи захист від шкідливої ​​дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь, ресурсозберігаючих заходів, а також заходів щодо зниження забруднення навколишнього середовища та дотримання екологічних нормативів та нормативів екологічної безпеки.

Довідка. Законами від 28.12.2014 № 79-VIII, № +72-VIII та № 71-VIII фактично ліквідовані державний та місцеві фонди охорони навколишнього природного середовища як спеціальні фонди, які наповнювалися, насамперед, засобами від сплати екологічного податку. Починаючи з 2015 року кошти від сплати екологічного податку зараховуються не в спецфонди відповідних бюджетів, а до загальних фондів. При цьому напрями використання цих коштів практично не обмежені.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!