Платформа рішень
для менеджерів природоохоронної
діяльності

Новини

Повернутися до переліку новин

Для екологічного податку відновлять спецфонди

Верховна Рада 24 грудня прийняла Закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо цільового спрямування екологічного податку» (законопроект № 2 830).

Передбачено, що надходження від екологічного податку зараховуються до спеціального фонду Державного бюджету України та місцевих бюджетів (відповідно до запропонованих пропорціями), а не до загального фонду бюджетів відповідного рівня, як це передбачено діючими вимогами Бюджетного кодексу.

Направляються ці кошти виключно на здійснення природоохоронних заходів, включаючи захист від шкідливої ​​дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь, ресурсозберігаючих заходів, а також заходів щодо зниження забруднення навколишнього середовища та дотримання екологічних нормативів та нормативів екологічної безпеки.

Довідка. Законами від 28.12.2014 № 79-VIII, № +72-VIII та № 71-VIII фактично ліквідовані державний та місцеві фонди охорони навколишнього природного середовища як спеціальні фонди, які наповнювалися, насамперед, засобами від сплати екологічного податку. Починаючи з 2015 року кошти від сплати екологічного податку зараховуються не в спецфонди відповідних бюджетів, а до загальних фондів. При цьому напрями використання цих коштів практично не обмежені.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!