Новини

Повернутися до переліку новин

«ECOBUSINESS. Екологія підприємства» — 10 років надійної юридичної і експертної підтримки підприємств та екологів

Шановні друзі! 

Сьогодні свято в нашій ЕКОродині! Нашому журналу виповнюється 10 років!

«ECOBUSINESS. Екологія підприємства» — це 10 років надійної юридичної й експертної підтримки підприємств та екологів. 

Відтоді, коли у липні 2012 року було надруковано перший журнал для екологів підприємств України, змінилося чимало: зазнали змін законодавство, загальносвітові та вітчизняні тренди, ідеї і плани, та навіть ставлення до природоохоронної сфери й місця еколога на сучасному підприємстві.

Результатом співпраці однодумців-фахівців, які прагнуть зробити довкілля чистішим, підприємства — екологічнішими, а громаду — більш свідомою, стало втілення кращих практик в єдиний потужний журнал, що допомагає трансформуватися до викликів сьогодення.

За цей час багато змін відбулося і в самому виданні: ми відкриті до позитивних змін та продовжуємо розвиватися, аби стати ще більш практичними і корисними для наших читачів. Нині наш журнал — це B2B-видання «ЕCOBUSINESS. Екологія підприємства», яке читають щомісяця спеціалісти понад 7000 суб’єктів господарювання. 


Важливою складовою потужності журналу є люди, які творять проєкт!

Щоб журнал був по-справжньому корисним і прикладним, його мають створювати люди з власним професійним досвідом, багатим багажем знань та головне — бажанням допомагати іншим. Тому сьогодні ми поділимося відгуками редакційної команди, експертів, партнерів та читачів журналу, які кожного дня працюють пліч-о-пліч задля спільної мети.

 


Людмила Хоміч, віцепрезидент ПАЕУ, експерт у сфері екологічного права та природоохоронного законодавства

Моє ознайомлення з журналом розпочалося зі знайомства з його шеф-редактором Людмилою Циганок 1 грудня 2017 року. Я мала питання щодо процедури ОВД, а Людмила відразу запропонувала їх викласти в січневому номері.

Часовий проміжок нашої співпраці лише 2,5 роки, але за змістом це взаєморозуміння з самого початку з півслова, підтримка і реалізація ініціатив, у тому числі тих, які в подальшому виходять в черговому номері журналу.

Сьогодні журнал — це унікальна платформа рішень, наповнена інноваційними технологіями, порадами фахівців, оновленнями законодавства, роз’ясненнями та позиціями органів державної влади, можливістю мати оперативну консультативну підтримку з провідними спеціалістами галузі на кожному кроці діяльності.

Впевнена, що всі причетні до журналу: як передплатники, так і автори, визнають, що функціонал журналу постійно розвивається, і що такий актуальний, повний та ефективний інструмент можливий лише за умови командної роботи його складу та незламної, драйвової волі шеф-редактора.

Але, які б вершини не були досягнуті, завжди відкриваються нові горизонти. Тому в наш день — День народження журналу бажаю нових горизонтів, ефективної команди і задоволення на шляху!


Костянтин Гура, голова Державного агентства інфраструктурних проєктів України

Вітаю колектив і читачів «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» з ювілеєм! 10 років Вашої кропіткої праці довели, що робота підприємства може бути по-справжньому екологічною. Впевнений, що саме завдяки таким фаховим видавництвам відновлення бізнесу в Україні, тим більше за нинішніх умов, нарешті стане реальністю. Щиро бажаю мирного неба, невичерпної творчої наснаги та професійного зростання. Підкорюйте нові вершини та втілюйте в життя найцікавіші проєкти!


Спеціалізована екологічна прокуратура Офісу Генерального прокурора

Від усієї Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генерального прокурора висловлюємо вдячність за роботу журналу і бажаємо, щоб тираж невпинно зростав.

Дуже сподіваємося що все більше і більше підприємств будуть обирати екологічні способи здійснення виробництва, орієнтуючись на позитивний досвід, який висвітлюється у виданні ECOBUSINESS. Діяльність журналу — це впевнений крок у створенні нашого зеленого майбутнього. Видання дуже корисне і дійсно практичне.

Вітаємо!


Марія Лопушанська, членкиня комітету промислової екології та інновацій ПАЕУ, Еколог року-2021, сертифікована виконавиця звітів з ОВД, проєктант 

Журнал дуже корисний та практичний, багато цікавих кейсів. Екологи-практики завжди в тренді новин законодавства та інновацій у галузі.


Мар’яна Гінзула, співголова комітету ПАЕУ охорони водних ресурсів, водного врядування та екомодернізації водної сфери

Дорогий журнал!

Дякую, що був поруч, коли мені було щось незрозуміло, щось невідомо, і ніхто не знав відповідей на питання яке я мала. А ти знав. І відповідав, і пояснював, і давав приклади як зробити.

Гарних тобі тиражів, мій екодруже!


Олена Кошелева, еколог вугледобувного підприємства, експерт ПАЕУ, внутрішній аудитор систем ISO 9001, ISO 14001

Читаю цей журнал з першого випуску. Була дуже рада тому, що з'явився такий журнал для екологів підприємств. На той час це було так круто дізнаватися звідки багато цікавого.

А згодом й сама стала працювати експертом.

Пишаюсь співпрацею!

Приємно бути корисною для читачів.

Впевнена, що попереду буде ще декілька таких ювілеїв!

Нескінченні зміни українського законодавства сприяють тому, щоб еколог постійно розвивався.


Надія Соломатіна, провідний інженер-еколог хімічного підприємства, член комітету з охорони водних ресурсів і водного врядування та комітету з екологічного права та законотворчості ПАЕУ

Мої ширі вітання колективу редакції журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» з 10-річчям. Ви неймовірні!

Шлях який пройшов журнал за ці роки та його перетворення до екологічного журналу країни № 1 — Ваша заслуга. Колективу редакції та багатьом чудовим авторам вдалося підняти журнал на високий професійний рівень, зробити його справжнім помічником для еколога-практика.

Бажаю нових творчих ідей, миру та благополуччя!


Кирило Косоуров, голова комітету управління відходами ПАЕУ, голова правління Асоціації підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами

Вітаю родину «Екобізнесу» з десятою річницею. Бажаю многая літа успіху та натхнення на полі екологічного просвітництва. Ваша важлива справа вже принесла величезних добрих ЕКО результатів. ЕКО Родина зростає в геометричній прогресії. Отже, нас всіх попереду очікують шалені масштабні виклики, які ми разом зможемо гідно прийняти та реалізувати. З Днем народження, «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»!


Світлана Берзіна, президент ВГО «Жива планета»

Щиро вітаю журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» з 10-річчям. У спогадах надзвичайно швидка і вдала трансформація за ці роки, спільні ініціативи та вдало втілені у життя ідеї.

Журнал вже давно став кращим другом та порадником для багатьох екологів. У вас є своє, пізнаване і вельми привабливе обличчя, є свій твердий і ясний почерк, характер, що вже відбувся. Колективу редакції і авторам вдалося зробити видання цікавим та затребуваним, завоювати професійне і громадське визнання.

Разом з колективом ВГО «Жива планета» бажаємо вам нових прихильників, підписників, творчих злетів, миру та благополуччя!


Станіслав Ігнатьєв, PhD, голова комітету ВДЕ ПАЕУ, CEO «Solar Generation» LLC, засновник Харківського енергетичного кластера

Журнал «Екологія підприємства», а зараз Ecobusiness, є справжнім цунамі змін в екологічній свідомості, нормативному регулюванні галузі та вихователем вже для цілого повеління, а то й двох — екологів. І як будь-яке цунамі неможливо спинити, то й хвилю, яку створив Ecobusiness на шляху до екологічної трансформації — вже не зупинити, і вона набирає все більше і більше сили. Мені напрочуд приємно і комфортно працювати вже багато років, майже, десятиліття, із професійною командою видання Ecobusiness під керівництвом справжнього капітана екологічного криголама, який долає всі перешкоди на своєму шляху, — Людмилою Циганок.


Юлія Бойко, еколог-практик, 15-річний досвід роботи в екологічній сфері, автор журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», експерт ПАЕУ

Вітаю з Днем народження улюблений журнал всіх екологів нашої країни.

Бажаю подальшого стрімкого зростання в Україні та за її межами. Дякуємо, що він існує та несе екоспільноті України актуальну та гарячу, як ті пиріжки, інформацію.


Іван Паламарчук, заслужений природоохоронець, експерт з питань надрокористування, агроекології та екологічного контролю ПАЕУ

Колеги, вітаю з 10-річчям видання! Ви досягли шаленого успіху — зуміли об'єднати активну громадськість та працювати на екомодернізацію. З вами навчаюся сам та навчаю інших. В наших лавах молоде покоління вселяє надію на екологічне майбутнє України. Радий співпраці.


Петро Дригулич, Департамент з охорони праці, екологічної та промислової безпеки НАК «Нафтогаз України», експерт ПАЕУ

Журнал «Ecobusiness. Екологія підприємства» для досвідчених екологів та початківців, для практиків і науковців, для активістів та громадськості. Журнал не для книжкової полиці, а для робочого столу, у якому можна знайти поради, приклади вирішення величезної кількості практичних завдань з охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів.

Його уважно читають навіть депутати Верховної Ради України та урядовці, про що свідчать прийняті законодавчі акти з пропозиціями редакції та авторів журналу.


Надія Збаровська, провідний фахівець з екології та виробничої безпеки у приватному акціонерному товаристві «Імперіал Тобакко Продакшн Україна», експерт з екологічних питань, внутрішній аудитор систем ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

Моє перше знайомство з журналом «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» відбулося виважено ще у 2012 році. На той час це був журнал «Екологія підприємства». Я еколог-практик. І як завжди, у практичній роботі виникає безліч питань пов’язаних з колізією законодавства або ж з практичним застосуванням законодавчих актів.

Я проаналізувала які екологічні журнали були на той час і вибрала саме журнал «Екологія підприємства», адже це був дійсно практично корисний журнал.

Зі зміною редакційної колегії та головного редактора журналу Людмили Циганок відбулися і зміни, які додали в журнал безліч корисних практичних елементів та створили платформу екологічних рішень для екологів, практичного досвіду. Крім цього, завдяки Професійній асоціації екологів України екологи мають можливість вносити зміни до проєктів законів чи підзаконних актів, створювати нове екологічне законодавство з застосуванням практичного досвіду. Наразі журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» — це практичний порадник для мене і для кожного еколога практика, це платформа екологічних рішень та практичного досвіду. Хоча я в практичній екології вже понад 20 років, але іноді виникають питання у практичному застосуванні деяких змін, чи цікаво отримати думку колег, як вони впроваджували певні зміни у законодавстві, чи застосовували на практиці ситуації, що виникають у повсякденній роботі еколога.

Зі своєї практики знаю, що журнал ECOBUSINESS «Екологія підприємства» це настільна книга еколога початківця. Бо на сьогодні черпати таку кількість знань можна саме з цього інформаційного поля.

Якось теж спробувала себе у якості експерта журналу, поділилася своїми знаннями з колегами. Виявилося, що це корисно. Так почалася більш тісна співпраця з журналом. Пишаюся, що експертом журналу. Дякую шеф-редактору журналу Людмилі Циганок та редакції журналу, що надали можливість викласти свій набутий досвід на сторінках журналу, допомогти колегам. Усім своїм студентам екологам раджу черпати знання саме з цього журналу.

Спільними зусиллями до чистого довкілля!


Ярослав Мелько, інженер з охорони праці ТОВ «ЕН СІ ІНЖИНІРИНГ УКРАЇНА»

Потрібний журнал. На найвищому рівні. Порушує актуальні питання. Багато користі.


Наталія Яценко, інженер з охорони навколишнього середовища ДП «Херсонський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»

Наше підприємство є передплатником журналу уже три роки. Велика подяка за цікаве та корисне наповнення цього унікального видання, що стало незамінним помічником у роботі. Окремо дякуємо за наявність зворотного зв'язку. Передплату на наступний рік уже оформили. Всього найкращого у новому році.


Євгенія Качоровська, інженер з охорони навколишнього середовища «ОПТІМА-ФАРМ», ЛТД СП

Дякую за журнал «Екологія підприємства». Цінне ексклюзивне видання для будь-якого еколога підприємства, де є багато корисної інформації: новації у законодавстві, нормативних актах та ін.

Дякую всім, хто бере безпосередню участь у створенні такого журналу.

Журнал «Екологія підприємства» — настільна книга фахівця з охорони навколишнього середовища.

Вельми вдячна вам і сподіваюся на подальшу співпрацю.


Лариса Коваленко, заступник головного інженера МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»

Я справді задоволена тим, що в 2021 році наше підприємство оформило передплату на журнал «Екологія підприємства». Це вперше ми оформили передплату, і на багато питань, які виникають у процесі роботи, я знаходила відповідь на сторінках видання, за що дуже вдячна редакції. Журнал корисний, законодавство постійно змінюється, про що на шпальтах періодично повідомляється, а це дозволяє нам вчасно реагувати. Дякую за роботу!


Людмила Коробейник, інженер з охорони навколишнього середовища ТОВ «ЮНІГРАН»

На посаді еколога загалом пропрацювала понад 20 років, і в ту пору щодо методичних рекомендацій доводилося самотужки відшукувати інформацію про законодавчі зміни. Керівництво підприємства (посаду еколога започатковано з 2018 року) у першій розмові з головним інженером нагадало, що на вітчизняному ринку мас-медіа є журнал «Екологія підприємства», і наше підприємство одразу оформило передплату. Коли надійшов перший екземпляр, відкриваю першу сторінку — це вступна частина від шеф-редактора журналу Людмили Циганок, перечитую і захоплююсь. Цьогоріч познайомилася з нею особисто. Адже видання — це неабияка знахідка для роботи еколога. Використовую, проводжу навчання з начальниками цехів та дільниць. Бачу, що люди часом не розуміються на таких поняттях, як джерела викидів, виробничі відходи тощо. І тут якраз стає у пригоді Ваш журнал, бо дуже багато надається інформації для роботи еколога. Читай і застосовуй, а коли виникають запитання — надсилай, як тобі зручно. Бажаю Вам творчої наснаги!


Галина Романина, еколог ТзОВ «МЕБЛІ-СЕРВІС»

Вітаю, мої любі ECOBUSINESS Group!

Екологом підприємства я працюю не так уже й давно. Для мене журнал «Екологія підприємства» як настільна книга. Людина, яка обрала професію еколога, потребує постійного вдосконалення і навчання. Саме завдяки цьому виданню еколог буде озброєний достовірною інформацією і необхідними знаннями. ДОБРЕ, ЩО ВИ Є!


Анна Котенок, еколог комунального виробничого підприємства «Теплоенерго», м. Горішні Плавні

Журнал «Екологія підприємства» дуже допомагає професійним екологам в їх непростій ситуації. Дуже важливим є те, що редакція приймає запитання від передплатників та публікує експертні відповіді на них на шпальтах видання. Дякуємо, що Ви є! Чекаємо на нові корисні матеріали!


Сергій Горб, інженер з охорони навколишнього середовища АТ «Гідросталь»

Наше підприємство — Акціонерне товариство «Гідросталь», є багаторічним підписувачем журналу «Екологія підприємства».

За цей час журнал зарекомендував себе як передовий наклад в Україні в висвітленні проблем екології нашої країни.

У кожному номері журналу знаходимо відповіді на питання природоохоронного законодавства, роз'яснення з організації роботи з питань екології на підприємстві, вирішення інших практичних питань.

Велика шана колективу журналу за їхню працю.


Людмила Шевчук, інженер з охорони навколишнього середовища ПрАТ «Волиньобленерго»

Журнал допомагає знайти нам відповіді на наші запитання ще з 2017 року.

Це маленька шпаргалка для еколога на підприємстві. Завдяки журналу неможливо пропустити важливі кроки та інновації у галузі екології. Завдяки регулярному моніторингу законодавства та роз’ясненням до нього можна спрогнозувати подальші дії еколога в своїй роботі та не загубити важливих НПА.

У розділі «Практикум еколога» та «Екошпаргалка» втілені покрокові дії у реалізації тих чи інших завдань, які постають перед екологом у роботі. Також завдяки журналу можна легко та зручно слідкувати за екологічною безпекою за межами свого підприємства, а також отримувати відповіді та консультації на свої запитання.


Оксана Сакун, еколог КП «Міськводоканал» Сумської міської ради

Ось уже другий рік я щомісячно отримую за передплатою Ваш журнал. Хочу сказати, що це незамінний помічник для еколога на підприємстві. На сайті можна знайти найсвіжіші та найактуальніші новини в області природокористування, а журнал — паперова версія, завжди перебуває під рукою. Дуже дякую вам за вашу роботу та за допомогу у моїй роботі. Залишаюся з вами і надалі із задоволенням!


Лариса Беспала, інженер з ОП, інженер-еколог, ПрАТ «Промвибух»

Регулярно читаю журнал «Екологія підприємства» з 2019 року. Подобається його читати, бо всі статті дуже цікаві, показаний міжнародний досвід. Багато статей допомогли мені в роботі, тому що я початківець-еколог. Всі статті мають посилання на нормативні документи.

За можливості намагаюся брати участь в семінарах. Конференція по ОВД, яка проходила 17 червня 2020 року, перевершила мої очікування: всі доповідачі — висококваліфіковані у сфері екології.

Я задоволена співпрацею з виданням.


Ганна Бойченко, інженер з охорони навколишнього середовища ТОВ «М-КВАДРО»

З 2019 року є передплатником та читачем журналу «ECOBUSNESS».

«ECOBUSNESS» — цікавий та корисний журнал! В ньому завжди можна знайти новини, зміни законодавства, реальні приклади проєктів, спрямованих на охорону навколишнього середовища.

Журнал можна переглянути як в друкованому вигляді, так і в мережі Інтернет, що є дуже зручно в наш час!


Наталія Абарьонова, начальник відділу ОП ТОВ «Віналь»

Читаю на регулярній основі журнал «Екологія підприємства» з 2018 року. Подобається те, що статті об’ємно охоплюють матеріал, змістовні, наявність посилань на законодавство.

Семінари досить професійно організовані, теми цікаві, спікери — дійсно професіонали своєї справи. Я дуже задоволена співпрацею з виданням.


Владислава Білодід, заступник головного метролога ПрАТ «Кредмаш»

Наше підприємство ПрАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин» передплачує ваш журнал «Ecobusiness. Екологія підприємства» вже декілька років поспіль. Публікації в журналі дуже корисні, особливо для екологів-практиків, адже допомагають детально розібратися в найактуальніших питаннях, вичерпні відповіді на які не завжди надають навіть державні структури, які займаються питаннями моніторингу та охорони довкілля. Ще дуже зручно, що окремій темі присвячений практично цілий номер, а іноді й два. Це дає змогу зекономити час на збір інформації з різних джерел, є можливість отримати вичерпну інформацію по тому чи іншому питанню з посиланнями на офіційні джерела в одному місці (у відповідному номері журналу). Також подобається рубрика «Практикум еколога» за інтерактивність, тобто можливість поставити запитання та отримати на нього відповідь.

Неодноразово наші фахівці з екологічної служби підприємства брали участь в організованих вашим журналом заходах. Останній захід, в якому брали участь заступник головного метролога Білодід Владислава Анатоліївна та інженер-лаборант з охорони навколишнього природного середовища Солошенко Вікторія Олександрівна, відбувався в Одесі — це ІV Всеукраїнський екофорум-2019 екологів підприємств. Крім чудової організації заходу, в учасників була можливість обмінятися досвідом з колегами з інших міст, а також отримати нові контакти для подальшої співпраці.

Бажаємо вашому журналу успіху!


Ольго Нигальчук, ТОВ «Олсидз Блэк Си»

Наша компанія протягом кількох років виписує Ваш журнал. Раді, що Ви змогли поєднати в одному журналі теми, що хвилюють Підприємство та варіанти рішень для скрутних ситуацій, що виникають на шляху виробничої діяльності. Надихає розділ, де українські підприємства діляться своїми кейсами.

Бажаємо журналу нових цікавих публікацій, творчих успіхів та видавничого довголіття.


Тамара Чеберяк, еколог ПрАТ «Славутський солодовий завод»

Я є користувачем журналу, моя особиста думка: важливе і цінне — моніторинг законодавства, детальний розгляд актуальних для підприємства, питань з практичними рекомендаціями. У роботі з розділами журналу допомагають рекомендації, на що звернути увагу. Також розділ «Практикум еколога». Коли ознайомлюєшся з проблемами на інших підприємствах, знаєш, як вирішувати власні. З журналом зручно працювати — все важливе виділено. І головне, коли виникають проблеми, або заходиш в глухий кут, знаєш куди звернутись по допомогу — отримуєш відповідь вчасну і фахову.

Наше підприємство було залучено у багатьох семінарах. В основному вони були з малим к.к.д. А ось семінар, в якому я особисто брала участь, проводив Валентин Щербина. Фахово, з практичними рекомендаціями. Розгляд проблем, з якими зустрічаєшся на підприємстві. На всі запитання присутніх було надано вичерпні відповіді.

Успіхів у роботі колективу журналу!


До Дня народження даруємо цінні подарунки!

Напишіть креативний відгук до 10-річчя журналу і за рішенням редакції, кращі 20 відгуків отримають один із призів:

  1. Передплата на журнал «ЕCOBUSINESS. Екологія підприємства» на 2023 рік
  2. Передплата на журнал «ЕCOBUSINESS. Екологія підприємства» на ІІ півріччя 2022 року
  3. Практичний посібник для еколога
  4. Брендована парасоля
  5. Багаторазова брендована екопляшка для напоїв
  6. Брендована ваза
  7. Брендована екочашка з бамбукових волокон і рисового лушпиння

* Не забудьте до відгуку прикріпити фото із журналом (по можливості).

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!