Новини

Повернутися до переліку новин

Електронна петиція щодо збільшення штрафів за викидання побутових відходів у неналежних місцях, та системне притягнення до відповідальності порушників

Текст петиції:

Україна потерпає від того, що наші громадяни часто кидають сміття собі під ноги та в водойми: недопалки, пакети, пляшки, одноразовий посуд і т. ін. Двори багатоповерхівок, зони відпочинку, ліси, парки часто схожі на смітники. Це дійсно викликає депресію у людей, для котрих це не прийнятно. Система штрафів за викидання сміття в неналежних місцях НЕ ПРАЦЮЄ, не виконуються Закони, не працює фіксація і та притягнення до відповідальності. Штрафувати осіб, що смітять, має бути максимально просто представникам Національної поліції України і це робити треба системно.

Великі штрафи, що накладаються на фізичних та юридичних осіб – ЗАБРУДНЮВАЧІВ, грають ключову роль у справі боротьби із забрудненням та є найефективнішим мотиватором. Ті, хто викидає недопалок в траву або на клумбу мають знати, що вони ризикують значними витратами на штрафи. Наприклад, влада багатьох країн ввели ВЕЛИКІ штрафи за викидання недопалків та інших відходів на вулиці і це призвело до успішного результату.

Кошти від «забруднювачів» спрямовують на розвиток інфраструктуру управління відходами, інформаційні кампанії для змінення культури і свідомості громадян.

Громадські та експертні організації готові допомогти органам влади зокрема Національній поліції України впровадити успішний досвід інших країн у боротьбі із забрудненням вулиць, пристосувавши його до наших реалії.

Ми закликаємо Вас і депутатів Верховної ради України прийняти Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо викидання відходів у неналежних місцях) № 6730

Підписати петицію

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!