Новини

Повернутися до переліку новин

Фахівці з Таджикістану підвищували кваліфікацію з вимірювання радіонуклідів у навколишньому середовищі у зоні відчуження

В Центральній аналітичній лабораторії (ЦАЛ) ІІ класу з характеризації радіоактивних відходів, яка перебуває у складі ДСП «Екоцентр» (м. Чорнобиль), пройшли стажування працівники Державної установи «Пункт захоронення радіоактивних відходів» (ДУ «ПЗРВ») з м. Душанбе (Республіка Таджикістан).

Стажування відбувалось у рамках Програми технічного співробітництва МАГАТЕ, якою передбачено обмін досвідом на міжнародному рівні за профільними напрямами. За умовами Програми проводити заходи зі стажування покладено на ДСП «Екоцентр». Стажування проходили інженер-дозиметрист Сафаралі Махсудов та хімік Бехрузджон Нійозов — безпосередні виконавці основного циклу робіт, які здійснюються в ДУ «ПЗРВ».

За словами начальника ЦАЛ Юлії Балашевської, зважаючи на невелику чисельність персоналу, який працює в ДУ «ПЗРВ», перед ЦАЛ постало непросте завдання: спланувати навчання для таджицьких колег так, щоб ті, маючи абсолютно різні освіту та досвід роботи, набули навичок не лише у вимірюванні фізико-хімічних та радіаційних властивостей об’єктів навколишнього середовища і РАВ, але й у відборі і підготовці проб, а також здійсненні вхідного радіаційного контролю та обстеженні місць пробовідбору.

Усі учасники успішно підвищили рівень кваліфікації.

Джерело: https://menr.gov.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!