Форум з темою «Як бізнесу підготуватись до роботи в нових умовах: під призмою екотрансформації, військового часу та вимог ЄС щодо екологічності», що відбудеться 24 червня, онлайн пропонує розібратись у тих першочергових кроках, які Україна зобов’язана здійснити в сфері довкілля, враховуючи рух до ЄС, чому попри трагічні виклики сьогодення важливо вже зараз (особливо зараз) змістити акценти на профілактичні прийоми, які зосереджуються на самих виробничих процесах.
Це не тільки зменшить вплив забруднення на довкілля, але й матиме колосальний економічний ефект, оскільки відходи та забруднення, по суті, є витраченими ресурсами.
Як досягти зниженого рівня споживання природних ресурсів в умовах війни і поствоєнному періоді, парникових газів та інших викидів і промислових відходів у промислових процесах?
Форум спрямований на інформування та консультування бізнесу щодо збільшення спроможності промисловості до green recovery, а також міжурядових та неурядових організацій, щоб розширити та впровадити більш ефективні та чистіші моделі виробництва за допомогою переробки, відновлення ресурсів та/ або екологічно безпечної обробки та утилізації відходів, стічних вод і токсичних та/або небезпечних хімічних речовин, а також, зокрема, для сталого використання та управління водою та іншими природними матеріалами, що використовуються в промислових процесах.
До участі запрошуються представники бізнесу, уряду, менеджери департаментів охорони довкілля, сервісні компанії, експерти
Людмила Циганок, засновник платформи «GREEN ECONOMIC RECOVERY» наголошує:
«Економіку України треба відновлювати, не чекаючи закінчення війни. Її завдання - навчитися бути мобільною і адаптуватися до нових військових реалій, адже екстремальні зміни в екологічних і соціальних системах відбуваються зараз у багатьох вимірах і масштабах швидше, ніж вважалося раніше. У нас є військовий фронт, і у нас є економічний фронт. І економічний фронт нітрохи не менш важливий, ніж мілітарний, але він має бути стійким.
Які кроки можна вжити, щоб включити біологічні, екологічні та технологічні небезпеки та ризики в стійкий та відновлювальний розвиток з урахуванням цих ризиків?
Ми запрошуємо до дискусії про те, як ми реагувати на ризики вчасно, узгоджено та залучено з різноманітних систем знань, а також досліджуватимемо зміни в цінностях, перспективах і парадигмах, які лежать в основі нинішніх зусиль щодо переосмислення підходів до сталого розвитку»
У програмі:
Програма формується!
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»