Новини

Повернутися до переліку новин

Інноваційна технологія, що дозволяє отримувати енергію з харчового сміття

Нова технологія перетворення харчових відходів у джерело енергії використовує двоетапний процес, який дозволяє витягувати всю енергію з відходів і робити це дуже ефективно і швидко. Це нова унікальна технологія, яка була розроблена вченими Університету Корнелла. Дослідники виявили, що новий процес переробки харчових відходів в енергію набагато ефективніший, ніж інші методи.

Техніка, розроблена вченими, працює так: спочатку використовується гідротермальне скраплення, тобто, під зовнішнім впливом відходи збираються і переробляються в якусь загальну по консистенції біомасу, яка потім може бути перероблена в біопаливо. Біомаса подається в анаеробний варильний котел, де харчові відходи досить швидко переробляються, виділяючи метан, який і можна використовувати в якості енергії. Такий двоетапний підхід дозволяє швидко і дуже ефективно отримувати електрику або тепло, не витрачаючи сили, ресурсів і часу, використовуючи в якості сировини харчове сміття.

«Якби ми використовували тільки анаеробне перетравлення, щоб отримати метан, нам треба було б чекати кілька тижнів, щоб перетворити харчові відходи в енергію», – розповідає Рой Посманік, науковий співробітник Університету Корнелла. «Водяниста біомаса, яка утворюється після гідротермічної обробки сміття, набагато краще підходить для подальшої переробки, і тому поєднання технологій гідротермічної обробки і анаеробного зброджування є найбільш ефективним і швидким способом переробки біологічних відходів в енергію».

Вчені кажуть, що на гідротермальне скраплення витрачається кілька хвилин, зате таку біомасу можна переробити в анаеробному котлі за пару днів.

На сьогодні продовольчі відходи складають найбільшу частку у всьому смітті, який виробляє людство. Саме такі відходи найчастіше потрапляють на звалища. Дуже важливо максимально скоротити харчові відходи і навчитися переробляти ті, які сьогодні потрапляють на звалище. Інноваційні технології можуть дозволити нам з мінімальними витратами перетворювати продукти в енергію.

Джерело: редакція журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!