Новини

Повернутися до переліку новин

Київ підписав Меморандум про співпрацю в управлінні відходами з французькою компанією «СЮЕЗ Інтернешнл CAC»

6 лютого столична мерія та французька компанія «СЮЕЗ Інтернешнл CAC» підписали Меморандум про співпрацю в управлінні відходами. Відповідний документ підписали мер Києва Віталій Кличко та віце-президент «СЮЕЗ Інтернешнл CAC» Александра Бургуан. Йдеться у повідомленні Київської міської державної адміністрації.

«Сьогодні ми підписуємо важливий документ для нашого міста – Меморандум про порозуміння між містом Києвом та компанією «СЮЕЗ Інтернешнл CAC» щодо життєво-важливого питання для столиці управління відходами. Адже це сьогодні проблема не лише для Києва, а і для кожного міста України», – сказав Віталій Кличко.

Він додав, що столиця розпочинає довгострокову співпрацю з французькими партнерами та спільно розроблятиме стратегічний план заходів з питань управління відходами.

Мер нагадав, що Київ продукує приблизно 1,2 млн тонн побутових відходів щороку. А потужностей сміттєспалювального заводу «Енергія» недостатньо, щоб впоратися із такими об’ємами. До того ж, завод «Енергія», який було введено в експлуатацію більше 30 років тому, потребує модернізації. Щодо полігонів побутових відходів, зауважив Віталій Кличко, вони заповнені і мають бути закриті протягом найближчих років. А роздільний збір побутових відходів у Києві наразі нерозвинений.

«Я сподіваюся, що співпраця з нашим французьким партнером стане поштовхом для Києва і для України у сфері поводження із твердими побутовими відходами. Адже «СЮЕЗ Інтернешнл САС» є світовим лідером із питань проектування, будівництва та управління об’єктами переробки твердих побутових відходів та водоочищення та вступає у партнерство із місцевими органами влади у багатьох країнах світу. А Київ зацікавлений у використанні такого досвіду та у такій співпраці», – підкреслив він.

«Ми як світовий лідер екологічних послуг були б дуже раді поділитися нашими експертизами з Києвом та працювати разом, щоб імплементувати європейські та світові стандарти цих екологічних послуг для Києва. Щоб знайти найкращі рішення, що вже доступні та можуть бути розроблені й адаптовані під ситуацію в Києві», – зазначила віце-президент «СЮЕЗ Інтернешнл CAC» Александра Бургуан.

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!