Новини

Повернутися до переліку новин

Лимиты и разрешения на образование и размещение отходов больше получать не нужно

Законом о сокращении количества разрешительных документов от 09.04.2014 г. № 1193-VII внесены изменения в Законы Украины «Об отходах» и «О Перечне документов разрешительного характера в сфере хозяйственной деятельности». Указанные изменения предусматривают отмену необходимости получения разрешений на образование и размещение отходов, в том числе и согласования Минприроды относительно опасных отходов и разрешений на размещение отходов.

Следовательно, с 26.04.2014 г. субъекты хозяйствования могут осуществлять хозяйственную деятельность без согласования лимитов на образование и размещение отходов и получения разрешений на размещение отходов.

Одновременно Минприроды проинформировало о возврате пакетов документов для получения согласования проектов лимитов на образование и размещение опасных отходов и разрешений на размещение опасных отходов, в связи с тем, что необходимость получения указанных документов разрешительного характера отменена.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ДОЗВІЛЬНОЇ СИСТЕМИ

ЛИСТ

від 20.05.2014 р. N 7/1409-14

У зв'язку з набранням чинності Законом України від 09.04.2014 N 1193-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру" Міністерство екології та природних ресурсів України повідомляє.

Суб'єктами господарювання відповідно до вимог Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів, затвердженого постановою від 03.08.98 N 1218, були подані до Мінприроди пакети документів для одержання погодження проектів лімітів на утворення та розміщення небезпечних відходів та дозволів на розміщення небезпечних відходів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!