Новини

Повернутися до переліку новин

Макдональдс повністю перейде на упаковку з вторсировини до 2025 року

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's оголосила свої цілі щодо покращення упаковки та значного зниження відходів. Компанія планує на 100% перейти на упаковку з вторсировини та повністю переробляти тару у всіх ресторанах до 2025 року. 

«Будучи найбільшою в світі ресторанною компанією, ми зобов’язані використовувати наші можливості на благо всіх, щоб започаткувати зміни, які матимуть суттєвий вплив у всьому світі, – сказала Франческа Дебіаз, головний постачальник McDonald's. – Наші клієнти розповіли нам, що відходи упаковки є головною екологічною проблемою, з якою вони хотіли б звернутися до нас. Саме тому ми прагнемо використовувати менше упаковки та збільшити переробку цих матеріалів».

Макдональдс буде співпрацювати з провідними спеціалістами галузі, місцевими органами влади та екологічними асоціаціями, щоб покращити практику упаковки та переробки. Упаковка з перероблюваних матеріалів не має нести жодної загрози вирубуванню лісів. Зараз 50% упаковки McDonald's виготовлені з відновлюваних, перероблених або сертифікованих джерел, а 64% упаковки на основі деревних волокон належать сертифікованим або переробленим джерелам. Крім того, приблизно 10% ресторанів McDonald's по всьому світу переробляють упаковку.

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!