Новини

Повернутися до переліку новин

Медичні відходи: українські реалії

Про катастрофічну ситуацію щодо утилізації медичних відходів повідомила керівник юридичного відділу МБО «Екологія-Право-Людина», юрист Ольга Мелень-Забрамна та зазначила, що порушення законодавства у сфері медичних відходів карається штрафом від 400 до 500 грн. За її словами, ринок України переповнений псевдоутилізаторами небезпечних відходів. Такі компанії не мають відповідного обладнання. Як наслідок – використані медичні шприци опиняються на смітниках.

«В Україні нерозвинений ринок, що надає послуги із утилізації небезпечних відходів. Не у кожній області є фірма, з якою б можна була заключити договір і яка б утилізувала медичні відходи безпечним для довкілля способом. Крім того, донедавна був зовсім не прозорий процес отримання ліцензій на поводження із небезпечними відходами, які видає Мінприроди. От зараз іде серйозний процес перевірки ліцензіатів на відповідність. Адже більшість із них не мають ні обладнання, ні технологій аби це робити. Вони просто зароблять кошти, а відходи опиняються просто неба», — сказала вона.

Про медичні відходи читайте вже у січневому номері журналу «Екологія підприємства». Тему розкриє експерт з питань поводження з небезпечними відходами Олександр Посмітний.

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!