Щомісяця редакція журналу «ЕCOBUSINESS. Екологія підприємства» та експерти Професійної асоціації екологів України готують аналіз змін законодавства та надають роз’яснення про ключові зміни в природоохоронній сфері.
У січневому випуску вже оглянули наступне:
Цим документом затверджується Порядок проведення індексації такс для обчислення розміру шкоди природно-заповідному фонду підприємствами, установами, організаціями та громадянами. Ним визначено обчислення розміру шкоди з урахуванням індексу споживчих цін (індексу інфляції) та коефіцієнта, яким визначається природоохоронна цінність територій та об’єктів ПЗФ. Відтепер порушники природоохоронного законодавства на заповідних територіях будуть сплачувати набагато більший збиток за:
Відтепер уся інформація проходитиме через електронний облік деревини. Ці дані дозволять чітко прослідкувати, хто, де і, головне, скільки заготував якої сировини. Тож можна буде порівняти, скільки деревини заготовлено і скільки деревини потім реалізовано. Уся деревина, яка не потрапила до системи, вважатиметься незаконною. Після прийняття інструкції з електронного обліку деревини:
Внесено зміни до Національного плану скорочення викидів від великих спалювальних установок
Cтратегія біобезпеки та біологічного захисту визначає цілі, завдання та основні напрями державної соціально-економічної політики для забезпечення біобезпеки та біологічного захисту держави як складової екологічної та національної безпеки України.
Затверджено нормативи гранично допустимих концентрацій небезпечних речовин у ґрунтах, а також перелік таких речовин, що додаються.
Журнал «ECOBUSINESS. ЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА» вже 10 років на теренах екотрансформації підприємств. Подбайте про передплату на 2022 рік аби залишатися в курсі важливих змін і завжди тримати руку на пульсі.
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»