Новини

Повернутися до переліку новин

Оформлення документів на передачу небезпечних відходів

Якщо у Вашого підприємства існує необхідність щодо передачі небезпечних відходів суб’єктам господарювання, необхідно врахувати те, що згідно з положеннями законів України «Про відходи» та «Про ліцензування видів господарської діяльності» суб’єкт господарської діяльності, який здійснює поводження з небезпечними відходами, у тому числі — їх перевезення та утилізацію, зобов'язаний мати ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.

Зберігання та утилізація відходів має здійснюватися спеціальними підприємствами відповідної спеціалізації, в об'ємах та межах, передбачених ліцензіями.

Тому при виборі суб’єкта господарської діяльності для передачі йому небезпечних відходів підприємству необхідно затребувати у суб'єкта господарювання копію ліцензії Мінекоенерго, в якій буде зазначено вид діяльності та перелік відходів, з якими цей суб'єкт господарювання має право здійснювати операції. Обов′язково необхідно перевірити чинність ліцензії!

Перелік суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють поводження з небезпечними відходами, вказані у «Переліку ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами», що розміщений в реєстрі ліцензіатів на офіційному сайті Мінекоенерго.

Якщо вид діяльності та перелік відходів, що вказані у діючій ліцензії підприємства-ліцензіата Вас задовільняє — сміливо можете укладати договір з цим підприємством–утилізатором.

Під час підписання договірних зобов'язань між сторонами бажано, щоб суб'єкт господарювання продемонстрував увесь життєвий цикл відходу до повного його зникнення, а також відобразив у договорі зобов'язання щодо забезпечення утилізації відходу в терміни дії договору.

Далі при передачі небезпечних відходів визначеному суб'єкту господарювання обов’язково необхідно оформити цей факт передачі відходів актом приймання-передачі (або актом виконаних робіт).

Нюанси поводження з відходами будуть розкриті у ЕКСТЕРН-КУРСІ «Все про відходи підприємства: поводження з відходами I-IV класу небезпеки на підприємстві», що стартує 18 травня та триватиме чотири тижні. За результатами успішного навчання на курсі учасники підтвердять підвищення кваліфікації та отримають свідоцтво державного зразка.

Запрошуємо ПРИЄДНАТИСЯ до курсу!

З питань участі в заходах та вступу до PAEU:
Інна Сінєнко, 073-305-8016, event@ecolog-ua.com

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!