Новини

Повернутися до переліку новин

Оголошено переможця тендеру на проектування сміттєпереробного заводу у Львові

Переможцем конкурсу на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові стало ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд». На розроблення документації у проектантів є 120 днів.

Львівська компанія «Комфортбуд» за 12 років роботи спроектувала понад 550 великих об'єктів в Україні. Тепер починають реалізацію такого, який називають пілотним в Україні, ‒ сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13 у Львові.

Тендер, каже переможець, був важким. Адже кваліфікаційні вимоги до учасників ‒ це рекомендації європейських фахівців із ЄБРР та французької компанії Egis.

«Цей проект сміттєпереробного комплексу ‒ це такий свого роду виклик для нас. Виглядати проектація буде так: іноземна компанія буде поставляти технологічні рішення, і будуть фахівці в нашій компанії, які будуть адаптовувати ці рішення й обробляти всі розділи проекту», ‒ каже переможець тендеру, директор Інституту проектування «Комфортбуд» Андрій Вишневський.

На розроблення проекту та реалізацію сміттєпереробного заводу залучать європейські кошти ‒ 25 млн кредиту та 10 млн ґранту. Окрім того, докладуть і міських грошей.

«Загальна вартість проектації для нас ‒ 4,4 млн грн, включно з ПДВ. Оплати за цим договором відбуваються по факту. По факту виконання робіт, по факту прийняття робіт і підписання сторонами акту про прийом таких робіт», ‒ розповідає директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Нагадаємо, комплекс має зменшити обсяги та об’єм перероблених відходів, які відправляють на захоронення. На сміттєпереробному заводі мають сортувати вторинну сировину та зменшити біологічну активність органічних відходів. Також концепція заводу передбачає можливість виробництва твердого умовного палива. Ще в січні міськрада обрала можливу ділянку для будівництва заводу ‒ вулиця Пластова, 13. Роботи там планують розпочати у другій половині 2018 року.

Джереро www.zaxid.net

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!