Новини

Повернутися до переліку новин

Підвищуємо професійний рівень екологів підприємства

Вперше в Україні стартувала Всеукраїнська Олімпіада для екологів підприємств — 2020, яка проводиться з метою підвищення професійного рівня працівників екологічних служб та об’єднання професіоналів з усіх регіонів України.

У процесі підготовки відповідей на завдання Олімпіади здобувачі звання «Еколог року’2020» удосконалюють знання природоохоронного законодавства, слідкують за його змінами, новітніми тенденціями в екологічному менеджменті та екотехнологіями в Україні та світі — підвищують рівень власних знань.

Усі фахівці, які візьмуть участь в Олімпіаді, отримають широкі можливості для подальшого професійного розвитку, спілкування з колегами, професійного обговорення актуальних тем.

Важливо володіти не лише знаннями, а й уміти застосовувати свої навички, орієнтуватися у чимраз більшому потоці екологічної інформації, вміти шукати потрібні джерела і вибирати саме необхідну інформацію.

Підвищуй свій професійний рівень разом з ECOBUSINESS Group. Отримуй відповіді на свої робочі питання зі сторінок професійної літератури, а саме:

  • Щомісячний друкований журнал «Екологія підприємства» — головне видання для менеджера природоохоронної діяльності. Журнал за формою, збірник рішень і кейсів — за суттю!
  • Електронний Живий Журнал «Екологія підприємства» — все, що потрібно для еколога на підприємстві, збірник рішень і кейсів. Додавай, зберігай і роздруковуй.
  • Практичний посібник «Судова практика в екологічних спорах: ваше джерело права» — це, посібник, який спрямований на відображення існуючих правових підходів щодо природокористування і покликаний бути оперативним інструментом у вирішенні колізійних питань та у взаємовідносинах з державними органами.
  • Спецвипуск «Все для еколога. Частина І» — містить приклади та роз’яснення щодо: класифікації відходів та побічних продуктів; інвентаризації і паспортизації відходів; звітності у сфері поводження з відходами; екологічного обліку відходів; бухгалтерського обліку відходів; утилізації відходів.


ECOBUSINESS Group до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища дарує знижку на передплату Живого Журналу та практичний посібник «Судова практика в екологічних спорах: ваше джерело права»


З питань передплати:
0 800 215 522 (безкоштовно в межах України)
+38 066 690 87 10 (WhatsApp, Viber, Telegram)
sales@techmedia.com.ua


Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!