Прогнозованість судових рішень та єдність судової практики — одні з ключових очікувань екологічної спільноти.
Водночас природоохоронне законодавство дуже розгалужене, об’ємне, сповнене спеціальними технічними термінами і постійно оновлюється. Досить часто на практиці судді зізнаються, що краще розглянути 10 фіскальних справ, ніж одну екологічну. І цілком прогнозовано, що суд може заплутатися у цих численних нормах. Прогнозовано також, що від компетенції сторін, які беруть участь у справі, залежить обґрунтованість і правильність рішення.
У грудні виходить друком практичний посібник «Судова практика в екологічних спорах: ваше джерело права»
Авторами зібрана практика Верховного Суду у справах, пов’язаних з використанням природних ресурсів, отриманням та анулюванням дозвільних документів у сфері природокористування, взаємодією суб’єкта господарювання та контролюючого органу. Збірник містить основну нормативну базу, судову практику, висновки Верховного Суду, практичні поради та дискусійні питання.
Цей посібник спрямований на відображення існуючих правових підходів щодо природокористування і покликаний бути оперативним інструментом у вирішенні колізійних питань та у взаємовідносинах з державними органами; базою нормативних вимог щодо природокористування; запобіжним заходом щодо уникнення помилок та вчинення порушень, опцією досягнення якості розгляду на першій стадії судового процесу.
Посібник стане у пригоді для підприємства, суб’єкта господарювання, центральних та територіальних органів державної влади, судових органів, навчальних закладів, юристів-практиків
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»