Новини

Повернутися до переліку новин

Реформу Державної екологічної інспекції завершать до кінця року

Реформу Державної екологічної інспекції завершать до кінця року: планують створити нову територіальну мережу інспекцій, провести кадрові зміни та збільшити розмір штрафів. Про це повідомив Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований за результатами апаратної наради з керівниками усіх регіональних інспекцій та центрального апарату.


Про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду, з посиланням на голову Держекоінспекції Андрія Мальованого.

«Головне завдання до кінця року – провести комплексне реформування Держекоінспекції: потрібні кадрові, структурні та законодавчі зміни», - сказав Андрій Мальований.

В рамках трансформації Держекоінспекції вже створене управління, яке відповідатиме за комплексні перевірки найбільших підприємств-забруднювачів в Україні.

«Вже створено Управління промислового нагляду, що буде контролювати найбільші підприємства-забруднювачі та безпосередньо з центру координувати комплексні перевірки. В цьому управлінні буде відділ промислового забруднення, який працюватиме в Кривому Розі, адже саме там розташована найбільша кількість стаціонарних джерел викидів в атмосферне повітря на території України – близько 20%», - зазначив Андрій Мальований.

До кінця року в Держекоінспекції планується також здійснення територіальної реформи.

«Територіальну реформу буде продовжено, на меті – об’єднання деяких областей і створення нової територіальної мережі Держекоінспекції. Для ефективної роботи інспекції в регіонах, потрібно налагоджувати роботу з обласними держадміністраціями та правоохоронними органами. Це завдання поставили сьогодні нашим керівникам регіональних інспекцій», - підкреслив Андрій Мальований.

Наразі триває реформування Держекоінспекції і на законодавчому рівні, зокрема, очікується прийняття законопроекту №3091.

«Зараз розробляються законопроекти, підзаконні акти, постанови, що дозволять екоінспекторам працювати більш ефективно. Передусім, ми чекаємо на прийняття проекту ЗУ «Про державний екологічний контроль» №3091 та внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо збільшення штрафів», - додав Андрій Мальований.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!