Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Право власності на землю гарантується. Використання власності на землю не може завдавати шкоди правам і свободам громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію і природні якості землі.
Суспільні відносини щодо володіння, користування і розпорядження землею складають земельні відносини, суб'єктами яких є громадяни, юридичні особи, органи місцевого самоврядування та органи державної влади.
Об'єктами земельних відносин є землі в межах території України, земельні ділянки та права на них, у тому числі на земельні частки (паї).
Земельні відносини регулюються Конституцією України, цим Кодексом, а також прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами:
Що треба знати екологу про використання та охорону земель — дізнайтеся під час дистанційного курсу підвищення кваліфікації «Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень», де розглядатимуться основні засади землекористування, а саме: право власності на землю, право користування землею, право земельного сервітуту, підстави припинення права на землю, юридична відповідальність за порушення земельного законодавства та інше.
Запрошуємо на курс менеджерів природоохоронної діяльності, юристів, фахівців, що діють в екологічній сфері.
За результатами навчання видаються два документи, що підтверджують факт підвищення кваліфікації:
1. Документ державного зразка про підвищення кваліфікації.
2. Сертифікат учасника курсу екологічного права, що видається за сприяння Professio№ al Associatio№ of Ecologist of Ukrai№ e.
Старт курсу: 26 жовтня 2020
Встигніть приєднатися до останньої групи 2020 року по старій вартості – 4400 грн за особу
Знижка для членів ПАЕУ – 10%
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»