Новини

Повернутися до переліку новин

Що змінилося у Правилах технічної експлуатації установок очистки газу?

Суб’єкт господарювання повинен дотримуватися вимог Закону України «Про охорону навколишнього середовища», Закону України «Про охорону атмосферного повітря» № 2707, Правил технічної експлуатації установок очистки газу, затверджених наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 52 від 06 лютого 2009 року.

Що змінилося у Правилах  технічної експлуатації установок очистки газу?

Так, нічого. Але це не звільняє від відповідальності підприємства, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Зауважимо, що заходи державного екоконтролю здійснюються ДЕІ згідно уніфікованої форми акту, затвердженої  Наказом Міністерства енергетики та захисту довкілля України від 26.11.2019 № 450 «Про затвердження Уніфікованої форми акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів». Додатком 1 вищезгаданої форми визначаються питання щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері охорони атмосферного повітря. В тому числі  екоінспектор має перевірити, чи проводить суб'єкт господарювання не менше одного разу на три роки навчання і перевірку знань інженерно-технічного  персоналу, залученого до експлуатації  ГОУ, та не менше одного разу на рік персоналу, обслуговуючого ГОУ, відповідно до «Правил технічної експлуатації установок очистки газу», (Наказ Мінприроди України від 06.02.2009 № 52, який зареєстровано у Мінюсті України 13.04.2009 за № 327/16343), вимоги яких є обов'язковими для виконання суб'єктами господарювання (фізичними і  юридичними  особами), які розміщують, проектують, будують, реконструюють, технічно переозброюють, експлуатують ГОУ.

Тому запрошуємо відповідальних фахівців  за експлуатацію газоочисних установок оформити передплату на журнал "Ecobusiness. Екологія підпримєства", в якому Ви знайдете :

Також Ви можете поставити свої запитання з організації експлуатації ГОУ на підприємстві нашим експертам.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!