Новини

Повернутися до переліку новин

Суд виніс рішення на користь фірми, яку підозрюють у розкраданні коштів держбюджету, отриманих Україною в рамках кіотських домовленостей

Міністерство екології та природних ресурсів України готує касаційну скаргу на нещодавнє рішення Київського апеляційного господарського суду, який відмовив у задоволенні апеляційної скарги Мінприроди та залишив без змін рішення Господарського суду м. Києва на користь ТОВ «Інтертехенерго», постановивши визнати недійсними пункти Договору від 26 червня 2013 року, які передбачили можливість здійснення за договором оплати лише за наявності відповідного бюджетного фінансування.

Цьому судовому процесу передував процес в якому  ТОВ «Інтертехенерго» намагався солідарно стягнути 56,33 млн. грн. і з ДП «Держекомінвест» та Мінприроди за нібито виконані роботи теплосанації на 23 об’єктах соціальної сфери в АР Крим. Заходи проводились в рамках реалізації проектів і виконання зобов’язань сторін Кіотського протоколу.

Однак суд відмовив у задоволені цього позову на тій підставі, що Договором передбачено здійснення всіх виплат лише після отримання державним підприємством відповідних бюджетних асигнувань.

В свою чергу, ТОВ «Інтертехенерго» звернулось до Господарського суду м. Києва із позовом про визнання недійсними цих пунктів договору.

У зв’язку із нещодавнім рішенням Київського апеляційного господарського суду на користь ТОВ «Інтертехенерго» з державного підприємства може бути безперешкодно стягнуто 56,33 млн. грн. 

Нагадаємо, Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом розтрати та заволодіння коштами держбюджету, отриманих Україною в рамках кіотських домовленостей. У розтраті підозрюються посадовці ДП «Держекоінвест», ТОВ «Інтертехенерго», ТОВ «Карпатибудінвест» та ще низка компаній.

За висновками органами досудового слідства, через ТОВ «Інтертехенерго» на рахунки низки комерційних структур, які мають ознаки фіктивності, виведено в тінь понад 295 млн. грн. бюджетних коштів.

Задля недопущення розкрадання бюджетних коштів, діючи в інтересах держави Міністерство екології та природних ресурсів України готує касаційну скаргу до Вищого господарського суду України на нещодавнє рішення Київського апеляційного господарського суду, який залишив без змін рішення  Господарського суду м. Києва на користь ТОВ «Інтертехенерго».

Джерело: Мінекології

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!