Новини

Повернутися до переліку новин

У Києві проводять акцію «Здай лампу на утилізацію»

11 серпня у Києві організація з охорони навколишнього середовища «Екологічні інвестиції» проводить  акцію «Здай лампу на утилізацію». Бажаючі зможуть  здати відходи в офісі «Екологічних інвестицій» на вулиці Верхній Вал, 4а (3 поверх) у кімнаті 315–А з 10:00 до 17:00.

Окрім ламп прийматимуть батарейки, термометри, дрібну електроніку, оргтехніку та ліки з домашніх аптечок, у яких вийшов термін придатності. Хто здаватиме багато відходів, мають врахувати символічну оплату. Оплату готівкою організатори не приймають — лише на рахунок, який можна отримати, зокрема, написавши повідомлення на сторінці «Екологічних інвестицій» у соціальній мережі.

Так, якщо хочете здати одну лампочку (щоб її потім утилізували),  потрібно здати один кілограм макулатури або сплатити 4 гривні 20 копійок. Хочете здати відпрацьовані батарейки  — треба заплатити 24 гривні за кілограм. Якщо це лише кілька штук, до 1 кілограма, — їх можна здати безкоштовно.

Організатори на сторінці у «Фейсбуці» зазначають, що утилізація лампочок — процес затратний, тому зібрані кошти хоча б частково покриють їхні витрати. Можна також приносити прострочені  ліки, несправні термометри.

Акція «Здай лампу на утилізацію» вже проводилася цьогоріч навесні. Тоді зібрали 477 ламп (115 кг макулатури), 33 кг батарейок, 15 термометрів, 40 кг оргтехніки та ґаджетів, 27 кг застарілих ліків з аптечок.

Важливо! Тільки належна утилізація люмінесцентних ламп здатна зберегти чистим довкілля. Знешкодження ламп, які містять пари ртуті, відноситься до процесу демеркуризації — виокремлення з ламп, приміщень, тари, тощо вкрай небезпечного елементу — ртуті. Переробка та утилізація ламп — це завдання для спеціалізованих компаній, що мають Ліцензію на поводження з небезпечними відходами.

Зверніть увагу! Уже в № 9 журналу «Екологія підприємства» — цікавий, корисний та практичний матеріал щодо утилізації ламп, підготований компетентними експертами. Розглянемо проблему всебічно, враховуючи усі аспекти зазначеного питання.

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!