Новини

Повернутися до переліку новин

У вересневому випуску журналу «ECOBUSINESS. «Екологія підприємства» ділимося відповідями на такі питання

Біля 200 запитань щомісяця надходить щомісяця на консультаційну лінію журналу «ECOBUSINESS. «Екологія підприємства». У вересневому випуску журналу ми ділимося відповідями на такі питання:


1. Як правильно здійснити інвентаризацію та утилізацію відходів (сонячних батарей) та визначити їх клас небезпеки? Чи є рентабельною їх переробка?


2. На етапі планування будівництва житлового комплексу встановлено, що поряд (20–25 м) з ділянкою під забудову розташований митний пост (на його території розміщено термінал для розмитнення вантажів та автостоянка для більш як 100 вантажних автомобілів. Якою у цьому випадку має бути


санітарно захисна зона (СЗЗ)? Чи допускається її скорочення та чи існує альтернатива?


3. Чи може підприємство тимчасово (2–3 місяці) зберігати запасні частини для техніки та вироби з металу на незабетонованій земельній ділянці?


4. Підприємство є вторинним водокористувачем, отримує воду з водозабірних споруд первинного водокористувача та скидає стічні води в їх систему на підставі договору. Чи має підприємство вести журнали ПОД-11 і ПОД-13?


5. Чи можна в Україні спалювати курячий послід? Якими документами це врегульовано, і як це відбувається в країнах Європи?


6. На котельні підприємства, що належить до І групи та перебуває на держобліку, здійснено заміну старих котлів на більш сучасні. Чи потрібно тепер оновлювати дані щодо взяття на держоблік?


7. Ми с/г підприємство, вирощуємо зернові і використовуємо пестициди. ДСП 8.8.1.2.001-98 регламентує, що майданчик знезараження повинен мати тверде покриття і стік в бетонний резервуар. Чи можна після знезараження бетонного резервуара знезаражену воду виливати у вигріб?


8. Якими є обов’язкові дії еколога на підприємстві при поводженні з пестицидами (накази, журнали, відповідальні тощо)?


9. У підрозділах підприємства зношений спецодяг використовується як ганчір’я (для обтирання рук та механізмів). Як це правильно показати в бухгалтерському звіті (програма 1С) та при заповненні типової форми № 1-ВТ «Облік відходів та пакувальних матеріалів і тари», щоб не було хибного подвоєння відходів?


10. Як дізнатися, чи перебуває підприємство на державному обліку у сфері охорони атмосферного повітря? Є дозвіл на викиди забруднюючих речовин (отримано в січні 2016 року, друга групи за обсягами викидів в атмосферне повітря). Статистичну звітність 2-ТП-повітря підприємство подає.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!