Новини

Повернутися до переліку новин

В Україні зміняться деякі правила щодо ідентифікації та реєстрації тварин

Верховною Радою зареєстровано Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин — інформація про нього з’явилася на офіційному сайті ВР.

Проєкт Закону розроблено на виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Його мета — встановити єдині правила державного нагляду і контролю за ідентифікацією та реєстрацією тварин в господарствах операторів ринку тварин та вдосконалити ефективний та дієвий засіб виявлення, локалізації, контролю і при можливості — ліквідації хвороб тварин, занесених на територію України.

Прийняття проєкту Закону дозволить усунути відмінності між законодавствами країн – членів ЄС щодо вимог до торгівлі товарами, забезпечуючи при цьому охорону життя і здоров’я людей і тварин та належний рівень простежуваності переміщень тварин —  про це йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту. Його норми дадуть змогу реалізувати основні стратегічні завдання у сфері охорони здоров’я населення, що ставить перед собою Україна на шляху до Європейського Союзу, контролю епізоотичної ситуації в державі та забезпечення конкурентоспроможності тваринницької продукції на європейських та світових ринках.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!