Новини

Повернутися до переліку новин

Відбувся Міжнародний форму для сталого розвитку Green Mind – 2018

Заходи Міжнародного форуму для сталого розвитку бізнесу Green Mind – 2018 проходили 21-23 листопада 2018 року в рамках Міжнародного інноваційного форуму Innovation Market в Міжнародному виставковому центрі.

Форум об`єднав представників великого, середнього і малого бізнесу, місцеві, регіональні та державні органи влади країни, представників громадянського суспільства, бізнес спілок, навчальні та професійні заклади у їх прагненні розвиватися на основі принципів сталого розвитку, впровадження зеленої модернізації і реалізації сталого виробництва та споживання на практиці.

Перший день форуму був присвячений питанням реформування та технічного забезпечення функціонування системи державного моніторингу довкілля згідно європейських стандартів; необхідності реформування екологічного податку; виконання Україною протоколу РВПЗ (згідно з цим протоколом, підприємства будуть щорічно публічно звітувати про викиди і перенесення забруднюючих речовин у формі реєстру); а також державної підтримки зеленої модернізації виробництва.

У другий день учасники форуму мали можливість підвищити свою компетентність по інструментам розвитку моделі сталого споживання та виробництва. У програмі – тренінги по керівним принципам інформування про екологічність продукції, екологічне маркування, сталі публічні закупівлі.  

Учасники тренінгів дізналися про:

  • принципи та доступні способи підтвердження екологічних характеристик і переваг продукції щодо впливів на довкілля і здоров’я людини керуючись вимогами міжнародних і національних стандартів;
  • відповідальність за використання екологічних декларацій та маркувань;
  • те, як здійснювати більш ефективні закупівлі із застосуванням нецінових критеріїв відбору на основі екологічних стандартів та оцінки повної вартості життєвого циклу предмету закупівель відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі»;
  • визначення необхідності застосування заходів із захисту довкілля в технічних специфікаціях документації конкурсних торгів;
  • «дорожню карту» реформування публічних закупівель, що затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 175-р, в частині що стосується посилення потенціалу застосування нецінових критеріїв, зокрема заходів із захисту довкілля.

Останній день форуму був присвячений освіті для сталого розвитку. В цей день відбулася презентація нового інформаційно-просвітницького проекту для школярів «Уроки зі сталого споживання» та тренінг «Зелений клас – інновації для сталого розвитку закладів освіти».

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!