Новини

Повернутися до переліку новин

Як розрахувати обсяги скиду забруднюючих речовин, які скидаються у водні об’єкти

На підприємстві, що здійснює скид стічних вод у водні об’єкти, має бути дозвіл на спецводокористування та затверджені нормативи ГДС.

Якщо підприємство скидає стічні води у мережу Водоканалу, то нормативи ГДС встановлені у договорі на приймання стічних вод.

Для визначення відповідності якісних показників стічних вод, що скидаються у водні об’єкти, необхідно здійснювати контроль за якістю стічних вод.

Контроль за якістю стічних вод здійснюється шляхом відбору проб з контрольних точок підприємства та виконання хімічного аналізу лабораторією, яка має  атестат  акредитації.

Періодичність контролю за якістю скинутих стічних вод кожне підприємство визначає самостійно на підставі діючого дозволу на спецводокористування та/або договору з Водоканалом.

Графік лабораторного контролю  затверджується керівником підприємства та за необхідності узгоджується з відділом КІВР Державного агентства Водних ресурсів  та Департаментом екології та природних ресурсів ОДА.

Під час контролю стічних вод  визначають фактичні концентрації забруднюючих речовин у стічних водах і робиться висновок щодо наявності або відсутності у них перевищень нормативних показників забруднюючих речовин.


Під час триденної онлайн-конференції, що відбудеться протягом ALTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 «ECO-MODERNIZATION» 7-9 жовтня,  експерт ПАЕУ Олена Кошелєва поділиться досвідом розрахунку обсягів скиду забруднюючих речовин, які скидаються у водні об’єкти.

Ділова програма триденної платформи «ECO-MODERNIZATION» містить кілька спеціалізованих заходів: виставку і конференції з практикумами та презентаціями компаній та інших тематичних подій. Такий широкий обсяг ділової програми дозволяє провести її «тонке налаштування» і зробити цікавою для більш як тисячі учасників, чиї професійні інтереси (при всій їх «екологічній» спільності) часом істотно відрізняються.

Участь у триденній онлайн-конференції  платна: від 1200 грн


З питань участі:
0 800 215 522 (безкоштовно в межах України)
+38 066 690 87 10 (WhatsApp, Viber, Telegram)
sales@techmedia.com.ua


Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!