Новини

Повернутися до переліку новин

Є проблема? — Маємо рішення: розбираємо прикладні питання для еколога на підприємстві

Увага! Повідомляємо, що розпочато передплату на 2021 рік в друкованому та електронному форматі.

Поспішайте передплатити фаховий журнал та залишайтесь в курсі щодо змін та оновлень в природоохоронній сфері та отримуйте БЕЗКОШТОВНО консультації з екологічної безпеки підприємства.

У нас є досвід вирішення реальних ЕКОпроблем промислових підприємств і ми зможемо надавати вам допомогу у їх вирішенні

В редакцію журнала «Екологія підприємства» щодня надходять питання для консультації від менеджерів природоохоронної діяльності щодо нагальних і спірних питань. У вересневий випуск журналу, разом з експертами надали роз’яснення на ряд практичних питань:

  • Як правильно здійснити інвентаризацію та утилізацію відходів (сонячних батарей) та визначити їх клас небезпеки? Чи є рентабельною їх переробка?
  • На етапі планування будівництва житлового комплексу встановлено, що поряд (20–25 м) з ділянкою під забудову розташований митний пост (на його території розміщено термінал для розмитнення вантажів та автостоянка для більш як 100 вантажних автомобілів. Якою у цьому випадку має бути санітарно захисна зона (СЗЗ)? Чи допускається її скорочення та чи існує альтернатива?
  • Чи може підприємство тимчасово (2–3 місяці) зберігати запасні частини для техніки та вироби з металу на незабетонованій земельній ділянці?
  • Підприємство є вторинним водокористувачем, отримує воду з водозабірних споруд первинного водокористувача та скидає стічні води в їх систему на підставі договору. Чи має підприємство вести журнали ПОД-11 і ПОД-13?
  • Чи можна в Україні спалювати курячий послід? Якими документами це врегульовано, і як це відбувається в країнах Європи?
  • На котельні підприємства, що належить до І групи та перебуває на держобліку, здійснено заміну старих котлів на більш сучасні. Чи потрібно тепер оновлювати дані щодо взяття на держоблік?
  • Ми с/г підприємство, вирощуємо зернові і використовуємо пестициди. ДСП 8.8.1.2.001-98 регламентує, що майданчик знезараження повинен мати тверде покриття і стік в бетонний резервуар. Чи можна після знезараження бетонного резервуара знезаражену воду виливати у вигріб?
  • Якими є обов’язкові дії еколога на підприємстві при поводженні з пестицидами (накази, журнали, відповідальні тощо)?
  • У підрозділах підприємства зношений спецодяг використовується як ганчір’я (для обтирання рук та механізмів). Як це правильно показати в бухгалтерському звіті (програма 1С) та при заповненні типової форми № 1-ВТ «Облік відходів та пакувальних матеріалів і тари», щоб не було хибного подвоєння відходів?
  • Як дізнатися, чи перебуває підприємство на державному обліку у сфері охорони атмосферного повітря? Є дозвіл на викиди забруднюючих речовин (отримано в січні 2016 року, друга групи за обсягами викидів в атмосферне повітря). Статистичну звітність 2-ТП-повітря підприємство подає.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!